Slavný youtuber před soudem: Kvůli „zas*aný zku*vený zlodějce“ dostal půl roku

Autor: dce - 
30. března 2017
15:16

Poprvé v historii stanula před soudem hvězda českého youtuberingu – Petr Jelínek (22) z Jihlavy alias Pstruh103 čelil obžalobě z výtržnictví, když v jednom ze svých videí značně vulgárně hanil Petru Yamunu Wolf a její psychologickou poradnu. Podle soudce svým vyjadřováním uráží ženy jako takové.

Dvaadvacetiletý Jelínek si v jednom ze svých videí s názvem „Projekt ‚mám ji ráda‘ tu moji kundu“ vzal na paškál projekt Petry Yamuny Wolf, který zahrnuje i vaginální terapii. Prohlásil, že její desetihodinový seminář za 15 000 Kč je nesmyslně předražený.

To ale rozhodně nebylo to nejhorší. Yamunu označil podle serveru Deník.cz za „zas*anou zku*venou zlodějku“. Videem ale prolétlo i několik pořádně ostrých výrazů jako „pí*a, k*nda, s*ačky či k*ávy tupý“.

Státní zástupce uznal, že člověk má právo vyjádřit vlastní názor, to, co ale předvedl Jelínek ve videu, je podle žalobce už za hranou zákona. I soudce Jan Chalupa mu dal za pravdu a uznal Jelínka vinným z výtržnictví. Odsoudil ho k šesti měsícům s roční podmínkou.

Video soudce nechal během líčení přehrát, aby bylo i veřejnosti – skupině středoškolaček, která se na jednání přišla podívat – jasné, čeho se Jelínek dopustil. „To, co jsme viděli, je děsivý příklad nekulturnosti a špatný příklad pro mládež,“ prohlásil soudce.

Soudce označil Jelínkův slovník jako oplzlý a prohlásil, že svými slovy uráží ženy jako takové. Jelínek se přímo v síni Yamuně za své jednání omluvil. „S trestem jsem počítal,“ tvrdí. Odškodné 700 000 korun, které poškozená požadovala, ale zaplatit odmítl. Yamuna tvrdí, že ji kvůli hanlivému videu opustilo několik klientek. Soudce poškozenou odkázal na občanskoprávní řízení.

„Pod vlivem toho případu jsem ji změnil již před půl rokem. Jsem mírnější ve vyjadřování a chovám se umírněněji,“ dodal Jelínek.

Video  Představujeme Petru Yamunu Wolf.  - youtube.com

duality ( 30. března 2017 18:31 )

No jo no tak se snaží ta hnusná mužatko-lesba, která založila "podnikání" na své vrozené deviaci, na Pstruhovi zahojit což mě nepřekvapuje.

tomik007 ( 30. března 2017 17:23 )

Nejslavnejsi "Vaginalni Terapii" od PETRY dostal Jirka PARUBOK

rockyshowman ( 30. března 2017 17:02 )

Miluj pravdu, mluv pravdu a braň pravdu až do smrti. Jak to vlastně bylo, je a bude ?

tomik007 ( 30. března 2017 16:27 )

SOUDCE evidentne obdrzel bezplatnou vaginalni therapii

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud