Děsivá smrt boskovického primáře: Zakrvaveného ho našli na náměstí

Děsivá smrt boskovického primáře: Zakrvaveného ho našli na náměstí.
Autor: jn - 
21. 7. 2016
14:51

Boskovice strnuly v šoku. Za podivných okolností totiž náhle zemřel oblíbený primář oddělení následné péče místní nemocnice Milan K. (†65).

Lidé našli lékaře v bezvědomí a zakrváceného před půlnocí z úterka na středu na Wanklově náměstí v Blansku. Už se neprobral. „Když přijeli záchranáři na místo, byl již mrtvý,“ řekla mluvčí záchranky Hedvika Kopáčková.

Příčinu smrti doktora zjišťuje pitva. Výsledky nejsou zatím známy. „Prověřujeme i variantu, zda nezemřel násilnou smrtí. Hledáme svědky, kteří by nám pomohli poslední minuty života muže přiblížit,“ řekla Blesku policistka Alice Musilová. Přiznala, že okolnosti úmrtí kvůli podezření z možného spáchání trestného činu vyšetřuje kriminálka.

Lékaři z boskovické nemocnice zůstali jako opaření. Pouhý den před smrtí Milan K. nastoupil na dovolenou. Těšil se, že ji stráví se syny žijícími v zahraničí. „Předevčírem byl pan kolega mezi námi, dnes tady není. Jsme zaskočení, je to hrozné. Byl hrozně moc pracovitý, obětavý a oblíbený,“ pověděl Blesku přítel zesnulého, primář boskovického ARO Vladimír Zemánek.

kdoasi ( 23. července 2016 14:00 )

Na novinkách v diskuzi někdo z Boskovic píše, že nezemřel násilnou smrtí. Tak uvidíme...

kdoasi ( 21. července 2016 19:27 )

To je teda fakt smutná statistika

tomik007 ( 21. července 2016 16:13 )

Souhlasim - nicmene vrazda je dnes tak 100x pravdepodobnejsi nezli zdravotni prihoda

kdoasi ( 21. července 2016 15:53 )

Já bych nepředjímala. Mohlo se mu udělat špatně a rozbít si pádem hlavu o dlažbu.

stanislava ( 21. července 2016 15:21 )

Bohužel dnes a v této době jsou vraždy na denním pořádku. Určitě ho někdo zavraždi, komu byl nepohodlný nebo nevyšel vstříc.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud