Policie obvinila advokáta Kramariče z podplácení!

Advokát Julius Kramarič byl zadržen policií.  (Autor: Sport)
Autor: ČTK, rvs - 
17. září 2010
13:50

AKTUALIZOVÁNO: Detektivové Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu obvinili advokáta Julia Kramariče z podplácení. Za to, že údajně svědkovi nabídl za změnu výpovědi 500 tisíc korun, mu hrozí až šest let vězení. Podplácení se údajně Kramarič dopustil jako obhájce takzvaného vora v zakoně Andranika Soghojana. O vazbě zatím nebylo rozhodnuto. Kramarič je v Česku už delší dobu stíhán kvůli údajnému vydírání uprchlého Radovana Krejčíře.

Soud s údajnou hlavou arménské mafie v Česku (vorem v zakoně) Soghojanem provázejí silné tlaky. Nejvýraznější postavou těchto třenic je právě Soghojanův advokát Julius Kramarič, který si při hlavním líčení už několikrát ostře vyměňoval názory se státním zástupcem Vladimírem Mužíkem. Proces označuje za zmanipulovaný.

Jeden z předvolaných svědků v hlavním líčení počátkem letošního srpna prohlásil, že mu Kramarič nabízel půlmilionový úplatek za to, že znevěrohodní jiného svědka. Advokát se bránil tím, že jde o provokaci ze strany Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Podle něj se policisté i státní zástupce se svědkem dohodli.

oldedek ( 17. září 2010 11:17 )

Tlustý mafiánský prase ...

sakra ( 17. září 2010 10:49 )

Vykrmené rochně.

smrk ( 17. září 2010 10:47 )

Opravdu sympatickej obličej !!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud