Pondělí 26. února 2024
Svátek slaví Dorota, zítra Alexandr
Zataženo, déšť 8°C

Fotky ze zakázané party v Praze: Na mejdanu v podkroví bylo 56 lidí! Drogy, alkohol a pak vyjukaná mládež

Aktualizováno -
5. dubna 2021
07:09
Autor: pom, VaB - 
4. dubna 2021
20:46

Další nelegální párty v Praze! Desítky lidí se navzdory současným vládním nařízením sešly v jednom z bytů ve Vojtěšské ulici na Novém Městě. Na místo na základě oznámení vyrazili policisté.

Diskotéky, kluby, bary, hospody i restaurace jsou už několik měsíců z důvodu vládních nařízení zavřené, řada lidí však stále hledá cestu, jak vládní opatření obejít. Nejinak tomu bylo i o Velikonoční neděli. Policisté večer zasahovali ve Vojtěšské ulici, kde v jednom z bytů probíhala nelegální párty.

„Kolem 20. hodiny policisté na linku 158 přijali oznámení o tom, že se v jednom z podkrovních bytů ve Vojtěšské ulici koná večírek. Vyjeli na místo, kde zjistili, že se oznámení zakládá na pravdě,“ řekl Blesku policejní mluvčí Jan Rybanský. Před desátou policisté večírek rozpustili. „Celkem zkontrolovali a zadokumentovali 56 lidí, všichni byli oznámení příslušnému správnímu orgánu pro podezření z porušení vládních nařízení,“ dodal mluvčí. Tři lidé u sebe podle něj měli v malém množství drogy, marihuanu a pervitin. „Ti budou navíc řešeni v samostatném správním řízení,“ dodal.

Podle informací Blesku podkroví slouží jako studentské ubytování, byt je rozdělen na několik kójí. Většina z účastníků večírku byli cizinci.

Není to poprvé, co policisté zasahovali proti nelegálním večírkům v Praze. Velkou pozornost vzbudil koncem loňského listopadu zásah policistů v Anenské ulici v centru Prahy, kde v klubu, jenž byl uzavřený, pařilo více než 100 lidí. Začátkem roku policisté zasahovali na Starém Městě, kde vyháněli lidi z baru i z bytu.

Video  Nelegální večírek v centru Prahy, 4. dubna 2021.  - CNC / Václav Burian
Video se připravuje ...

 

Policejní zásahy proti nelegálním večírkům v Praze:

 

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Covid_19 ( 5. dubna 2021 16:50 )

očkování seniorů 80+ ještě neproběhlo, stále klopýtá stejně jako vše co zařizovala tato vláda

dynaty ( 5. dubna 2021 16:39 )

to blezaryn - už se prober a běž něco dělat

dynaty ( 5. dubna 2021 16:35 )

slafa ( 5. dubna 2021 16:23 )

http­s://e­volve­toeco­logy­.org/2­021/02­/27/dr-reiner-fuellmich-begins-legal-litigation-on-the-covid-19-fraud-the-greatest-crime-against-huma­nity/­?fbcli­d=IwAR­1S99tq­UbkdG7-N1Zh­t8mL_t­QoqCk7­bHvkZ1­9uZDXi­AuPaf­PWFa­qeLy5­Us

Covid_19 ( 5. dubna 2021 16:19 )

vláda si to kazí sama, Piráti chtěli být v srpnu tvrdší než vláda, ale ta jim to v Praze zatrhla, ti jim to nekazí, ale vylepšují vládě průměr za celou republiku

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa