Neusmálo se na vás minulý týden štěstí? Nezoufejte, máte druhou šanci! Získat jednu z padesáti Remosek®, které Blesk rozdává, můžete nyní znovu ve velké jarní soutěži. Remosce® sobě i svým blízkým můžete připravit nadýchané moučníky, lahodnou pečínku nebo třeba dozlatova upečené kuře. A to navíc mnohem rychleji, než by to bylo možné v klasické troubě. Nebudete totiž muset čekat, až se trouba rozehřeje, a můžete začít péct hned. Jak dobře vědělo několik generací hospodyněk, které tento vynález využívaly, v Remosce® se dá jídlo i dusit, smažit, ohřívat nebo rozmrazovat.

Hodila by se skladná a šikovná Remoska® i ve vaší kuchyni? Stačí málo. Pošlete dnes správnou odpověď na soutěžní otázku Blesku, a jedna z padesáti Remosek® R 22F Grand Tefl on® může být vaše.

O co se hraje?

  • 50x pečicí mísa značky Remoska® R 22F GRAND Teflon® Classic (jedna pro každého vylosovaného výherce)
  • Jde o elektrickou pečicí mísu s okýnkem.
  • Má příkon 580 W.
  • Má objem 4 litry.
  • Je české výroby. Má kvalitní teflonový povrch.
  • Průměr mísy je 29 cm, výška 11 cm.

Remoska® peče, dusí, smaží, zapéká, ohřívá i rozmrazuje. S Remoskou ® připravíte všechny druhy potravin i masa. Stačí ji jen zapnout jedním tlačítkem. Topné těleso je umístěno ve víku, teplo je přenášeno stěnami mísy až na její dno. Potraviny jsou tak ohřívány ze všech stran současně. Přebytečná pára je odváděna přes ventil ve víku, a potraviny se tak nevysušují, zůstávají měkké a zachovávají si svou vůni.

Jak vyhrát remosku?

Soutěžní otázku najdete ve čtvrtečním tištěném Blesku!