Nové album americké zpěvačky Lady Gaga nazvané Joanne vyjde 21. října 2016 a na fanoušky čeká velké překvapení. Kontroverzní pěnice totiž nazpívala duet s frontmankou britské formace Florence and the Machine, Florence Welch. Již 9. září vydala „Mama Monster“ první singl z desky s názvem Perfect Illusion.

Lady Gaga si poslední rok plnila sen a po boku legendárního Tonyho Bennetta se stala jazzovou zpěvačkou. V roce 2014 spolu nahráli album Cheek to Cheek. Teď už se však Gaga soustředí na vlastní tvorbu, pilotní singl z připravovaného alba, Perfect Illusion, ve Francii debutoval na prvním místě!

Na albu Joanne zpěvačka potvrdila kromě singlu Perfect Illusion i písně Ayo, Joanne, John Wayne, Sinner's Prayer a právě očekávaný duet s Florence WelchHey Girl. Celkově bude nové album Joanne čítat 11 skladeb, deluxe edice nabídne tři songy navíc. Devětadvacetiletá umělkyně tak naváže na tři roky starý počin Artpop.

Lady Gaga, která si své písničky píše sama, je držitelkou šesti cen Grammy. Úspěch u publika i kritiky slavila už svým debutovým albem The Fame (2008). Loni ztvárnila i roli v epizodě televizního seriálu American Horror Story, za niž získala Zlatý glóbus.

Vše o Lady Gaga na Blesk.cz zde >>>

Fotogalerie
19 fotografií