... Sira Eltona Johna (61) poslala do pr****. Co se stalo?Elton John a Lily Allen spolu v úterý v noci 'moderovali' vyhlášení výsledků ankety Muž roku, kterou pořádal časopis GQ. Jeho vedení se teď může jen do hlavy tlouct. Když už na pódium v pustil tak nesourodou dvojici moderátorů, dobrá. Ale to šampaňské mladé zpěvačce do ruky dávat opravdu neměl.

Lily se totiž slušně připila, no a pak blábolila. Sir Elton se zpěvačku mezi jednotlivými výstupy snažil v zákulisí trochu zpacifikovat, leč nic nepomáhalo. Když Lily zahlásila: "...a nyní přichází nejdůležitější část večera," Elton se neudržel a skočil jí do řeči. "Co? Jdeš si dát další skleničku?" Eltonova ironická poznámka Lily namíchla a vyhrkla: "Běž do pr****, Eltone! Jsem o čtyřicet let mladší než ty a mám celý život před sebou!"

Sálem se ozvala bouřlivá reakce, Elton se však nenechal zaskočit a odvětil jí něco v tom smyslu, že by jí pod stolem mohl stále ještě něčím překvapit. Lily ho opět odbyla se slovy, že neví, o čem má být řeč.

Jen co přímý přenos z londýnské Královské opery skončil, Lily se odpotácela na afterparty, kde v nasávání vesele pokračovala.