19. únor 2020
Svátek slaví Patrik, zítra Oldřich

(Ne)dokonalá Pretty Woman: Chyby ve filmu, které vám doteď unikaly!

/
 • Místo romantické komedie měl být film Pretty Woman vážným dramatem.
  Místo romantické komedie měl být film Pretty Woman vážným dramatem. (Profimedia.cz)
  24. prosince 2019 ● 21:58

  Od natáčení celosvětově populární romantické komedie Pretty Woman uběhlo bezmála 30 let. Patrně i vy patříte k těm, kteří by možná nespočítali ani na prstech obou rukou, kolikrát tuhle americkou klasiku viděli...

  Přesto veřte nebo ne, že se najdou scény, ve kterých vám něco podstatného uniklo. Podívejte se na největší filmové chyby příběhu lásky krásné prostitutky Vivian v podání Julie Robertsové (52) a bohatého podnikatele Edwarda Louise, jehož ztvárnil charismatický Richard Gere (70).

 • 1.

  Vracející se kravata

  Ve scéně, kdy se Vivien s Edwardem dívají v apartmánu hotelu na televizi, ho začne pohledná prostitutka svlékat. V jednom záběru mu sundá kravatu. V dalším ji ale znovu má.

  Julia Roberts jako prostitutka v Pretty Woman
  Julia Roberts jako prostitutka v Pretty Woman
  Autor: profimedia.cz

 • 2.

  Lívance

  Když se Julia probudí a v županu se jde nasnídat spolu s Edwardem, v prvním záběru si dvakrát kousne do lívance. V dalším záběru už je však na stejném lívanci kousanec pouze jeden.

  Pretty Woman
  Pretty Woman
  Autor: Profimedia

 • 3.

  Špinavé nohy

  Když Edward odejde do práce a Vivian nechá samotnou v apartmánu, skočí s nefalšovanou radostí do obrovské hotelové postele. V tu chvíli je vidět, že má herečka úplně černá špinavá chodidla. Přitom se Vivian chvíli předtím dost dlouho koupala ve vaně...

  Julia Roberts jako prostitutka v Pretty Woman
  Julia Roberts jako prostitutka v Pretty Woman
  Autor: profimedia.cz

 • 4.

  Boty pod stromem

  Když se Vivian a Edward sbližují natolik, že jdou společně odpočívat na deku do parku pod strom, sundá Vivian Edwardovi boty a světlé ponožky. V dalším záběru je ale má znovu obuté, aniž by si je skutečně obouval. A ponožky? Ty jsou najednou tmavé.

  Richard Gere a Julia Roberts ve filmu Pretty Woman
  Richard Gere a Julia Roberts ve filmu Pretty Woman
  Autor: Youtube.com

 • 5.

  Mizející misky

  Edward vezme Vivian na pracovní večeři s Morseovými. Všichni dostanou před sebe na stůl misku se zmrzlinou. O chvíli později číšníci misky odnášejí, jen ty pana Morse a jeho vnuka nechají na stole. V dalším záběru jsou ale všechny misky pryč. Pak se oba zvedají k odchodu a misky na stole opět jsou.

  Pretty Woman
  Pretty Woman
  Autor: Profimedia

 • 6.

  Hodinky

  Ke konci filmu Edwardův právník Phillip přijde do bytu za Vivian, aby jí ukázal, že je to jen obyčejná „štětka“. Když se začnou prát, strhne mu hodinky. V dalším záběru z druhé strany je však pořád má. Poté už ne.

  Ve filmu si zahráli Julia Roberts a Richard Gere.
  Ve filmu si zahráli Julia Roberts a Richard Gere.
  Autor: Profimedia.cz

 • 7.

  Déšť

  Když Edward vyráží na konci filmu za Vivian, aby jí vyznal lásku, začíná pršet. Když pak dorazí k ní před dům, limuzína je suchá, silnice je suchá, všude je zkrátka sucho a nic nenapovídá tomu, že by před chvilkou někde pršelo.

  Julia Roberts v Pretty Woman
  Julia Roberts v Pretty Woman
  Autor: Archiv

 • 8.

  Limuzína

  Ve stejné scéně, kdy Vivian odjíždí na konci z hotelu, jede v limuzíně s bíle vypolstrovaným interiérem. O nějaký čas později jede Edward stejnou limuzínou od hotelu se stejným řidičem, interiér limuzíny je však hnědý, takže ve skutečnosti se o stejný vůz nejedná.

  Pretty Woman
  Pretty Woman
  Autor: Archiv

 • 9.

  Květiny

  Edward právě dorazil za Vivian, aby ji jako správný princ na bílém koni vysvobodil a žili šťastně až navěky. Když ji volá dole v limuzíně, má u sebe jinou kytici, než poté, kdy i přes fóbii z výšek za ní vyleze nahoru.

  ...
  ...
  Autor: Pinterest.com

  VIDEO: Julia Roberts a její outfity

  Video
  délka: 02:28.82

  Julia Roberts a její outfity youtube.com/Filmy World/BPŽ

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

wzara.lars...@...: Hledám přítele nebo přítelkyni pro virtuální sex. Tento web zřídka navštěvuji. můj pravidelný profil, moje fotky a videa jsou zde http­://top­girls­.x251­.best

(18. 02. 2020 12:40)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy