Že je pátek třináctého smolný den? Ne pro návštěvníky Vánočního jarmarku Blesku! Ve třetím patře obchodního domu Kotva na vás čeká hotový cenový poprask - více než tisícovka kusů zboží za bezkonkurenčně nízké ceny. Elektroniku, kuchyňské spotřebiče, sportovní náčiní nebo hračky seženete u stánku Mall.cz i o polovinu levněji než obvykle - a to už za návštěvu rozhodně stojí! Brány se otevřely v devět hodin, pořád je ale z čeho vybírat. Přijďte i vy ulovit krásný dárek pro sebe nebo své blízké!

Slevy přilákaly první návštěvníky k obchodnímu domu Kotva už v půl šesté ráno, tři a půl hodiny před otevřením. „Přišla jsem si pro televizi, kterou už čtyři roky nemám,“ řekla Blesk.cz paní Jarmila (72) z Prahy, která na místo dorazila jako první, vybavená teplým oblečením, aby jí při čekání nebyla zima. „Ráda bych se zase o Vánocích podívala na pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele a Tři oříšky pro Popelku,“ těší se důchodkyně. Vyhlédla si televizi Philips s 80cm úhlopříčkou, která je k dostání místo původních 4 444 Kč jen za snových 2 590 Kč!

To Robert s Jurou si přišli pro iPhone 6s, který se dá na místě koupit za skvělou cenu 3 990 korun. Na stánku Mall.cz je ho k dispozici hned 20 kusů. „Jeden koupím pro sebe a druhý pro mámu,“ prozradil Robert. 

Zdá se, že iPhony půjdou na dračku - ve frontě na něj čekala i Marie Zemánková (49), která přijela z Neratovic. „Přišla jsem pro zlatý iPhone pro sebe a pro svoji dceru,“ svěřila Blesk.cz. Lenka Lapešová (29) z Prahy si kvůli rekordně nízkým cenám vzala dovolenou. „Kamarád Vít z Jihlavy mě poprosil, abych mu zašla pro televizi. Co bych pro své kamarády neudělala! Jsem docela dobře oblečená a zahřeje mě kávička, co rozdávají,“ svěřila se Blesk.cz. 

Kromě teplého nápoje dostala i pořadové číslo, stejně jako další desítky lidí, kteří se před otevřením na místě shromáždili. S úderem deváté hodiny se pak konečně otevřely dveře a lidé nedočkavě spěchali po eskalátorech do třetího patra, kde na ně zboží za super ceny čeká! O chvíli později už Lenka Lapešová s úsměvem od ucha k uchu třímala v rukou televizi pro kamaráda, nadšení byli i další zákazníci, kteří za zlomek původní ceny ulovili parádní dárky k Vánocům. 

Slevy i 50 %!

Na stánku Mall.cz je v pátek třináctého k dostání 1185 produktů, celkem 69 různých druhů zboží za jarmareční akční cenu, která je o desítky procent nižší než obvykle. Běžně padají i 50% slevy! Telefony, kuchyňské spotřebiče, elektronika, hračky, nástroje pro kutily, sportovní pomůcky… Každý si zaručeně vybere! Tak dorazte na Vánoční jarmark Blesku do 3. patra OD Kotva i vy!

Co všechno je k dostání? VELKÝ PŘEHLED

Fotogalerie
45 fotografií