Gear VR 4D

Přeneste se do jiné dimenze a vyzkoušejte si fantastický 4D zážitek ve virtuální realitě. Nasaďte si Samsung Gear VR headset, vezměte si do ruky ovladač a pohodlně se usaďte. Galaxy Studio je vybaveno pohyblivými křesly, na kterých se vydáte na nezapomenutelnou misi pro záchranu naší galaxie.

Autor: Samsung

Interaktivní stůl, S Pen

Telefon pro velké věci si zaslouží představení ve velkém stylu. Vyzkoušejte si nové funkce mobilního telefonu Galaxy Note8 na obrovské obrazovce interaktivního stolu.

Autor: Samsung

Galaxy Fitness

Seznamte se s funkcemi hodinek Samsung Gear Sport na vlastní kůži. Vyzkoušejte si přímo v našem studiu jízdu na kole. Po ukončení aktivity získáte okamžitý přehled o tom, kolik kalorií se vám podařilo spálit nebo jakou jste měli tepovou frekvenci.

Autor: Samsung

Zákaznické centrum

Při všech nevšedních aktivitách vám bude asistovat vyškolený personál, který vám zároveň prozradí nejrůznější detaily o nejnovějších produktech značky Samsung. K službám vám bude také servisní konzultant, který vám provede diagnostiku telefonu, případně pomůže s technickými dotazy či aktualizací softwaru (k dispozici každý den v odpoledních hodinách).

Autor: Samsung

Odměny za nákup zboží

Z Galaxy Studia neodejdete s prázdnou! Pokud v Centru Chodov nakoupíte v prodejnách Datart, Vodafone, O2, T-Mobile nebo ve značkové prodejně Samsung mobilní telefon Galaxy S8, S8+ nebo Note8 a předložíte účtenku, dostanete zdarma vybrané příslušenství v hodnotě až několika tisíc korun.

TIP: Každý, kdo od pondělí do středy v dopoledních hodinách (od 9.00 do 11.00 hod.) navštíví Galaxy Studio a projde všemi atrakcemi a zónami, dostane poukázku na kávu v hodnotě 60 Kč.

Centrum Chodov, Roztylská 2321/19, Praha 4 (metro C – Chodov), otevřeno každý den od 9.00 do 21.00 hod. až do 28. prosince 2017. Více informací a doprovodný program na http://www.samsung.com/cz/galaxystudio/.