Chce to mít odvahu hledat si samostatně zakázky, mít dobrý time management a tak trochu duši nomáda. Bez jakých technologických vychytávek se při práci na dálku neobejdete?

Na cestách vždy online

Cestovat a přitom pracovat jakožto „digitální nomád“ je krása, poznáváte nová místa, trávíte čas v přírodě a jste pány vlastního času. Musíte být ovšem většinu času tzv. na drátě a být stále připraveni reagovat na e-maily nebo telefonáty přes Skype. K tomu potřebujete mobil s maximálním možným výkonem, protože díky technologickým vychytávkám jste ve spojení s vnějším světem plným klientů, followerů a sdíleného prostoru na internetu, který vás živí. Představa, že člověk leží na pláži a odtamtud řeší byznys je ale zkreslená – potřebujete být totiž nonstop na wifi.


Mobil, na který musí být spolehnutí

Pro práci na dálku potřebujete takový mobilní telefon, který vás nenechá ve štychu. Musí být snadno ovladatelný, poskytovat komfort pro psaní delších textů a tvorbu fotek. Pro takové účely se používá mobil s co nejmenším rámečkem – mezi favority patří například Galaxy S8 od Samsungu.

Baterko, vydrž!

Když se pohybujete z místa na místo a u toho odesíláte e-maily, fotíte, píšete texty nebo tvoříte grafický obsah, potřebujete mít telefon, který vám po půlce dne neupadne do spánku kvůli vybité baterii. Baterie výše zmíněného Samsungu Galaxy S8 má sice výdrž, ale na cestách se bez powerbanky neobejdete, ne všude je totiž elektřina. Proto je dobré ji mít vždy plně nabitou u sebe.

Maximální zachycení reality

K zachycení maximálního úhlu 360 stupňů, díky kterému budou mít vaše videa a fotografie nevídaný úspěch, použijte sférickou kameru Samsung Gear 360. Fotografie selfie tyčí už nikoho nepřekvapí a vy přece chcete být úspěšní natolik, aby vaše podnikání mohlo zdárně pokračovat a růst!

Další užitečné tipy a triky ze světa technologií najdete v rubrice TECHsvět!

Fotogalerie
5 fotografií