Pracovní koutek je základ

I doma je potřeba vytvořit si ideální pracovní prostředí. Připravte si místo, kde vás nebude nic a nikdo rozptylovat a kde budete pouze pracovat. Pro práci z domova je nutná velká sebekontrola, musíte se naučit řídit sám sebe. Doma totiž není nikdo, kdo by vám říkal, že je načase udělat to či ono. K vytvoření příjemnějšího a efektivnějšího pracovního prostředí vám mohou pomoci i moderní vychytávky. Bluetooth keyboard je v dnešní době must-have každé domácí kanceláře. Technologie Bluetooth 3.0 zajišťuje rychlé a spolehlivé spojení mezi klávesnicí a zařízením se systémem Android, aniž byste museli pracně připojovat kabely k počítači. A díky všesměrovému provoznímu dosahu až 10 m si můžete vychutnávat nepřerušené připojení i na větší vzdálenost.

Dokonalý displej poskytne tablet Samsung Galaxy Tab S3
Dokonalý displej poskytne tablet Samsung Galaxy Tab S3
Autor: Matouš Sedlák

Internet pouze k práci

Tomuto lákadlu bývá těžké odolat: neustálá kontrola soukromých e-mailů, odepisování kamarádům na messengeru nebo vyhledávání hudebních novinek. Snažte se internet využívat pouze k pracovním účelům!

Pracovní schůzky doma?

I když pracujete z domova, pracovní schůzky vás často neminou. Zvát si kolegy k sobě domů? Ani náhodou! Nechce se vám všude tahat s těžkým laptopem? Pro schůzky mimo kancelář lidé stále častěji volí tablety. Tablet Samsung Galaxy Tab S3 je pozoruhodně tenký a mimořádně lehký. Vzít si ho můžete ze své domácí kanceláře kamkoliv. Bezproblémově zpracovává více úloh současně jako profesionál. Můžete listovat digitálním časopisem či elektronickou prezentací, procházet web i kontrolovat pracovní úlohy. Jednoduše spustíte více aplikací v režimu rozdělené obrazovky nebo v polohovatelných vyskakovacích oknech.

Dokonalý displej poskytne tablet Samsung Galaxy Tab S3
Dokonalý displej poskytne tablet Samsung Galaxy Tab S3
Autor: Matouš Sedlák

Pracovní doba

Jako největší výhoda se zdá pružná pracovní doba. Zasednout k počítači, kdy chcete, udělat si přestávku na oběd, kdy se vám to hodí. Ale pozor – doma vás rozptyluje mnoho faktorů a je daleko těžší odolat. Vytvořte si přesný časový harmonogram, díky kterému budete dělat opravdu jen to, co si naplánujete. Místo toho, abyste si řekli, že strávíte čtyři hodiny na počítači, zapište si přesně, co máte v plánu během těch čtyř hodin udělat, a to ve stanoveném pořadí priorit. A věnujte se vždy pouze jedné věci!

Slyšeli jste už o chytrých hodinkách, které můžete díky mnoha funkcím používat místo svého telefonu? Odpovězte nebo odmítněte telefonní hovory, vypněte alarm, upravte hlasitost nebo úroveň jasu displeje. Prohlížejte aplikace a procházejte emaily - jednoduchým otočením lunety! Hodinky Samsung Gear S3 Frontier vás dostanou.

Fotogalerie
4 fotografie

DOPORUČUJEME