Nekončící rozměr zábavy

„Naši mi za vysvědčení pořídili naprosto geniální věcičku! Dostala jsem Samsung Gear 360. Malou kamerku, která natočí celé moje okolí v 360 stupních a která dokonce zvládá i online přenos toho, co právě dělám a kde jsem. Navíc má úplně boží sci-fi design. Mám prostě takovou svoji inteligentní hračku jak vystřiženou ze Star Wars. Takže tohle byly naprosto senzační prázdniny a nemůžu se dočkat, až kameru předvedu ve škole,“ libuje si patnáctiletá Linda. Kameru stačí jen spárovat s jejím mobilem Samsung Galaxy J5 a vše je připraveno k natáčení. Na displeji telefonu pak může jednoduše korigovat jednotlivé záběry a vybrat, které místo chce mít v detailu. Vaše dítě bude za hvězdu a vy taky!

Mobilní telefon Galaxy J5, repráček Wirless Speaker Scoop a powerbanka Kettle 5.1 (vše Samsung)
Mobilní telefon Galaxy J5, repráček Wirless Speaker Scoop a powerbanka Kettle 5.1 (vše Samsung)
Autor: Matouš Sedlák

Hlavně neztratit spojení

Určitě jste již zažili situaci, kdy váš puberťák nasupeně div neodhodil telefon, protože mu zrovna „vyplivla“ baterka. Každá ztráta je holt pech, ať už se jedná o rozehranou hru nebo sdílení nejnovější fotky na Instagramu. Nejvyšší skóre i to geniální použití filtrů přišlo vniveč. S externí nabíječkou v Kettle designu taková katastrofa nehrozí. Váš teenager si tak může naplno užívat veškeré aplikace na mobilu, natáčení 360⁰ kamerou a bez obav, že v tom nejlepším dojde baterka. A vy můžete být v klidu, že nebloumá někde po ulicích bez kontaktu se světem a hlavně s vámi. No není to sen?

Stylová externí nabíječka Samsung Kettle 5.1
Stylová externí nabíječka Samsung Kettle 5.1
Autor: Matouš Sedlák

Obklopte se světem technologií


V dnešní době se lidé již dávno neomezují jen na mobilní telefon. Užívají si funkce i jiných zařízení, jako jsou tablety, chytré hodinky, externí nabíječky, monitory či chytré televize. Žijeme ve světě technologií, které nás obklopují téměř na každém kroku. Zefektivňují nám práci nebo zvyšují kvalitu vzdělávání. Díky nim si můžeme vytvořit zábavu odpovídající našim představám. To vše si uvědomuje i proslulá značka Samsung, která svým stávajícím i budoucím zákazníkům nabízí nejen veškeré zmíněné technologické vychytávky, ale také jejich vzájemnou propojitelnost. Ta usnadní jak povinnosti v zaměstnání, tak v domácnosti.


Vyznejte se ve světě moderních technologií díky našemu speciálu TECHsvět.

Fotogalerie
5 fotografií

DOPORUČUJEME