Mobil a tablet je standard

Pokud patříte mezi rodiče, kteří se ať už z vlastní vůle, nebo v reakci na projevy naléhání typu: „Ale všichni ve třídě už ho mají, jenom já ne!“ rozhodli svým dětem pořídit chytrý telefon i tablet, vítejte v klubu! Přinášíme vám TIP, díky kterému předejdete situacím, kdy se snažíte s potomkem spojit a na druhé straně se ozývá pouze známá věta o nedostupném uživateli. V případě, že stále zvažujete koupi chytrého telefonu, s modelem Samsung J5 (2017), který je mezi teenagery populární, nešlápnete vedle.

Samsung J5
Samsung J5
Autor: Matouš Sedlák

Externí nabíječka Kettle 5.1

Abyste se za každé situace mohli se svými ratolestmi spojit, pořiďte jim externí bezdrátovou nabíječku, díky které vyzrajete na každou výmluvu! Například takovou, že vaše zpráva o úklidu kvůli vybitému mobilu nepřišla, a proto je prý doma stále nepořádek. Díky USB portu lze telefon nabíjet kdekoli a kdykoli. Samsung externí nabíječka Kettle 5.1 je k dispozici ve dvou barvách (růžové a modré), takže jak holky, tak kluci si přijdou na své.

Lampička pro Samsung Kettle 5.1
Lampička pro Samsung Kettle 5.1
Autor: Matouš Sedlák

Náš TIP: Externí nabíječka Kettle 5.1 je kompatibilní s USB lampičkou Samsung, a když je zapotřebí, funguje i jako vychytávka, která poskytuje světlo!

Další užitečné tipy a triky ze světa technologií najdete ve speciálu TECHsvět!

Fotogalerie
4 fotografie