Dobré ráno?!

To jak probíhá naše ráno, do jisté míry předurčuje, v jakém duchu se ponese celý náš následující den. Když se ráno pohádáme s rodinou, v práci nás potom snadno rozhodí každá maličkost. S teenagarem doma to může být ještě tvrdší oříšek, období vzdoru je prostě ošemetná věc. Proto je třeba jít na to fikaně a s dávkou kreativity! Jak na to?

Nalaďte se na společnou vlnu díky hudbě

Hudba nás lidi, jak známo spojuje a díky jejímu poslouchání se vždy naladíme na společnou vlnu zábavy. Díky přenosnému repráčku si můžete zpříjemnit společné ráno s rodinou a vaše ratolest se s ním mezi spolužáky stane oblíbencem. Takže tím zabijete rovnou dvě mouchy jednou ranou! Skvělý přenosný repráček je například Wireless Speaker Scoop od Samsungu, který se vejde do kapsy, je odolný proti tryskající vodě, má moderní design a nabízí maximální hudební zážitek.

Bezdrátový repráček Samsung Wireless Speaker Scoop
Bezdrátový repráček Samsung Wireless Speaker Scoop
Autor: Matouš Sedlák

Najděte společnou zálibu v pohybu

Vést děti k pohybu by mělo být cílem každého rodiče. Pro děti to totiž znamená prevenci onemocnění, fyzickou zdatnost a v neposlední řadě i duševní pohodu! Ratolest se unaví a tak si i rodiče můžou oddychnout. Protože je fajn jít dítěti příkladem a probouzet v něm zdravou soutěživost, můžete si díky fitness náramku Gear Fit2 od Samsungu, který měří srdeční tep, zaznamenává vzdálenost a rychlost pohybu, užívat sport společně, jako rodinnou aktivitu a doma si potom porovnávat výsledky a překonávat své rekordy!

Fitness náramek Samsung Gear Fit2
Fitness náramek Samsung Gear Fit2
Autor: Matouš Sedlák

Hudba, pohyb a technologie vám pomohou být ještě lepšími rodiči a na hádky už nezbude čas!

Více technologických vychytávek, které vám ulehčí život, najdete v našem speciálu TECHsvět!

Mobily Samsung Galaxy J5 a J3 (2017) dělají skvělé fotky
Mobily Samsung Galaxy J5 a J3 (2017) dělají skvělé fotky
Autor: Matouš Sedlák