Podívaná, která nebyla v plánu, ale Veronika Arichteva to vzala sportovně. "Něco mi říká, že jsme ukázali víc, než jsme chtěli," řekla hned jakmile skončili s choreografií. Při ní během zvedačky vystrčila na diváky i přítomné hosty odhalený zadek, jak ji Michal Necpál točil ve vzduchu. 

Všechny tím pobavila a moderátor Marek Eben pohotově reagoval. "Jak bych to řekl, bylo to velmi romantické. Já jsem čekal, když jsem viděl Veroniku, že uvidíme spoustu růží, ale viděli jsme i záhon," řekl vtipně. Herečka měla na sobě totiž romantické šaty poseté růžemi. 

K nahé zadnici přihlídnul i porotce Zdeněk Chlopčík. "Veroniko, měla jste kamenný výraz během tance, možná to ukázání více mělo přijít na začátku, protože po tom jste se úplně uvolnila, bylo to úplně o ničem jiném. Ale za to ukázání více, jeden bod navíc," zhodnotil Chlopčík jejich výkon. Nakonec si vytančili 34 bodů a postoupili do dalšího kola.

VIDEO: Veronika Arichteva: Kvůli StarDance jsem bez energie, je to nepříjemné

Video
délka: 02:52
1080p 720p 360p

Veronika Arichteva: Kvůli StarDance jsem bez energie, je to nepříjemné Tereza Kühnelová, Blesk

Fotogalerie
46 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva