Takovou zprávu Monika Bagárová nečekala. Až do pondělního odpoledne si byla jistá, že StarDance pro ni definitivně skončila. Jenže pak s Robinem Ondráčkem odpovídala na dotazy diváků na chatu České televize a když dostali otázku, zda si v soutěži ještě zatančí, zpěvačka se nestačila divit.

Robin totiž odpověděl, že ano. „Cože? Fakt? My budeme tancovat v posledním díle? Jako opravdu? No to je úžasný, to mám hroznou radost,“ jásala Bagárová, kterou tato zpráva příjemně šokovala.

Divákům zároveň přiznala, že ji velmi mrzí, že vypadla. „Kdyby mi dal někdo jistotu, že už nevypadnu v prvním kole, protože bych ten pocit už nechtěla nikdy zažít, tak bych do toho šla znovu,“ prozradila zpěvačka, která se těšila, jak si s Robinem zatančí chachu a rumbu.

Na trénincích dřela jako kůň a zároveň objevovala své slabiny. „S mojí pružností a flexibilitou je to katastrofa. Já se ani neohnu tak, abych dala ruce na zem k nohám,“ přiznala stydlivě Monika. Ta teď s Robinem bude trénovat na závěrečný díl soutěže, kde si zatancují všichni společně.

VIDEO: Monika Bagárová po vyřazení ze StarDance: Čekala jsem to!

Video
délka: 01:21
1080p 720p 360p

Monika Bagárová po vyřazení ze StarDance: Čekala jsem to! Luboš Procházka, Jan jedlička

Fotogalerie
37 fotografií