A aby toho nebylo málo, slovenský zpěvák čelí výhrůžkám, ve kterých mu anonym naznačuje, že mu ublíží.

Že mají porotci mezi soutěžícími své oblíbence, je přirozené, ale Paľovo chování hraničí téměř s nenávistí. ,,Rock není tvoje parketa. Na to jsi moc chytrý,“ hodnotil nedělní výkon Chodúra (20) Habera. ,,Tím jsem samozřejmě nemyslel nic špatného proti rockerovi Šmajdovi,“ dodával se smíchem Paľo, na kterém bylo vidět, že ho jeho vlastní vtip velmi pobavil. To však není jediná chvíle, při které se Habera, aniž by to situace vyžadovala, do Šmajdy navážel.

Habera si nenechá ujít jedinou příležitost, aby si do Šmajdy nerýpl.
Habera si nenechá ujít jedinou příležitost, aby si do Šmajdy nerýpl.
Autor: abl

Minulý týden při vyřazování Paľo označil jako nejslabšího ze soutěžích Denise Lacha (16). Neodpustil si však dodat: ,,Říkám tebe Denisi, protože se ti vystoupení nepovedlo. Jinak tě považuji za nejlepšího slovenského zpěváka soutěže,“ pochválil ho Habera, čímž ukázal, že poslední slovenský zpěvák, kterým je právě Šmajda, na to rozhodně nemá.

„Moc to neřeším, ale taky jsem si toho všiml,“ přiznal Šmajda, že zbytečně ostrou kritiku Habery nechápe. V poslední době ale Miro řeší horší problém. Přišla mu totiž výhrůžná zpráva od anonyma. „Bylo tam napsané, že když mě uvidí, tak mě... Přečetl jsem si jen pár řádků a skončil jsem. Nemám potřebu si takové věci číst,“ přiznal Šmajda, který se na nepříjemnou zprávu snaží raději zapomenout.

Vše o SuperStar

Stahuj písně ze SuperStar!

Fotbal na Facebooku