Minulý rok na jaře se plavovlasá herečka Simona Lewandowska rozešla se svým dlouholetým partnerem, hereckým kolegou Goranem Maiellem (26), fešákem známým ze seriálů ZOO a ZOO Nové začátky. Na slavnostní premiéře nové řady minisérie Metoda Markovič: Straka se však objevila ve společnosti pohledného kudrnáče, k němuž měla velice blízko.

Půvabná blondýnka, která na sebe výrazně upozornila už v seriálu Zlatá labuť, kde ztvárnila roli lesbické prodavačky Aleny, se na akci skvěle bavila. Od sympatického mladého muže se nehnula ani na krok, došlo i na vřelá objetí a vášnivé polibky – a dvojice nakonec společně odešla domů. Nabízela se samozřejmě otázka, kdo je tajemný muž po jejím boku.

Video
Video se připravuje ...

Čerstvá lvice Simona Lewandowská: Rozchod! Markéta Reinischová

Nyní je jasno: novým partnerem Simony Lewandowské je herec Daniel Toman (30). Tento mladý muž vyrůstal v Estonsku a Maďarsku, díky čemuž mluví plynně anglicky. Vystudoval činoherní herectví na DAMU a od roku 2023 je členem souboru Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Pro televizní diváky zatím není příliš známý, objevil se však v menších rolích v seriálech Specialisté nebo Kriminálka Anděl

I tentokrát zkrátka sáhla herečka po kolegovi z branže – a navíc po muži, který je nápadně podobný jejímu bývalému partnerovi. „Nevím, jestli mám nějaký typ. Třeba je to náhoda,“ krčila s úsměvem rameny pro Super.cz. Ať už je to náhoda nebo osud, jedno je jisté: hvězda komedií Aristokratka ve varu či Jak se nám to mohlo stát!? po boku nového muže jen září a vypadá skutečně šťastně.

Fotogalerie
54 fotografií