Kateřina Hrachovcová je skutečným chameleonem. Na svět přišla jako brunetka, tak si ji ostatně jistě každý ihned na první dobrou vybaví v seriálu Život na zámku, což byla jedna z jejích prvních větších hereckých příležitostí. Nebála se však se svými vlasy experimentovat – jednu dobu například nosila napletené černé copánky, díky nimž vypadala trochu jako mýtická Medúza. V poslední době však vsázela na dlouhé blond lokny, takže působila jako éterická víla.

Princeznovské vizáži však zřejmě již odzvonilo, jelikož se Kateřina, která používá umělecké jméno Kaira, na sociální síti pochlubila snímky, z nichž je patrné, že výrazně změnila svou image. Místo plavých kadeří vsadila na tmavší barvu a kratší, rozverný účes s rovně střiženou ofinkou. Je to sice změna opravdu veliká, ale soudě dle reakcí na sociálních sítí, rozhodně to nebyl krok stranou. Hrachovcová se od svých fanoušků dozvěděla, že jí nový účes velice sekne.

Video
Video se připravuje ...

Svůdná Kaira Hrachovcová nechodí ven sama: Doprovází ji její milovaný! Kisa Císařová, Lukáš Červený

Pochvaly na nové vlásky pějí nejenom její followeři, ale i kolegové z umělecké branže. Svůj „lajk“ jí poslali například herci Lukáš Langmajer (42),  Jan Komínek (28) nebo Václav Jiráček (44), herečky Daniela Šinkorová (49) a Kristýna Janáčková (41), zpěvačky Leona Machálková (55) a Martina Pártlová(43) či moderátorka Lucie Borhyová (44). Co na proměnu známé herečky, která se příští rok vrátí na plátna kin v komedii Můžem i s mužem, říkáte vy?

Fotogalerie
57 fotografií