14. srpen 2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana

Opuštěná zahraniční sídla českých celebrit: Kterým hvězdám zbyly oči pro pláč?!

/
 • Které české hvězdy se kvůli koronaviru nepodívají do svých letovisek?
  21. května 2020 ● 06:00

  Koronavirová krize zamávala s letními plány nejen klasickým dovolenkářům, ale i majitelům zahraničních nemovitostí, k nimž se řadí spousta českých osobností. Které známé tváře se letos budou muset spokojit s naší krajinou a do svých letovisek poblíž prosluněných pláží se nepodívají?

 • 1.

  František Janeček

  František Janeček (75)

  Majetný producent se letos vzpamatovává z dvojnásobné zrady. Expartnerka Tereza Mátlová (44) si po rozchodu s ním začala s ředitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem (51), a jak si posléze uvědomil, těsně před tím na ni přepsal jednu ze svých dvou vil v Dominikánské republice. Letos se ale zřejmě nepodívá ani do ní, ani do té své... a možná ani do letoviska na Floridě.  

 • 2.

  Michal David

  Michal David je rád, když večer přijdou třeba přátelé na návštěvu a skleničku něčeho dobrého.

  Michal David (59)

  Hudebník si před pár lety pořídil luxusní vilu na ostrově Tenerife za šest milionů korun. Právě tam také s rodinou byli v době, kdy koronavirus vypukl a zavíraly se hranice jako na běžícím páse. Hitmaker tak trávil nějakou dobu i v domácí izolaci.

 • 3.

  Jana a Jiří Adamcovi

  Manželé Jiří a Jana Adamcovi

  Jana (48) a Jiří Adamcovi (72)

  Dům na floridském předměstí netrpělivě čekal návštěvy svých majitelů. Pandemie koronaviru ovšem bývalé rosničce a televiznímu režisérovi trochu pozměnila plány. Letos pouze české sluníčko.

 • 4.

  Jaromír Jágr

  Jarda se svlékl a fanynky šílí

  Jaromír Jágr (48)

  Jágr je rovněž vlastníkem floridské nemovitosti, místo domu si ale pořídil obrovský byt v hotelovém komplexu Tao Sunrise. Ač tam přebývá častěji než u nás, děsivá situace ve Spojených státech mu letos zřejmě neumožní vyhřívání u resortového bazénu.

 • 5.

  Hana Zagorová a Štefan Margita

  Štefan Margita a Hana Zagorová si pořídili apartmán v Malaze.

  Hana Zagorová (73) a Štefan Margita (63)

  Manželské duo zpěváků si pořídilo apartmán ve španělské Malaze. Není jasné, zda Španělsko, jedna z nejzasaženějších zemí koronavirem, letos otevře hranice českému národu. Pokud ne, holt si budou muset počkat na příští rok.

 • 6.

  Tereza Kerndlová

  Tereza Kerndlová v Marbelle

  Tereza Kerndlová (33)

  Kerndlová plánovala odjet domů, naneštěstí uvízla na luxusním pobřeží španělského města Marbella, kde vlastní apartmán. Nebýt nedobrovolné karantény, byteček na pláži by letos asi nenavštívila.

  Jak vypadají jejich zahraniční sídla? Podívejte se do galerie.

  Fotogalerie
  41 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 10

Otik_Eisenbieger: Krom Jagra a Davida to maj vsichni jen na tydenni pronajem tak jako kdyz jedes do Chorvatska tak si nakou "Chutschu" pujcis ..tyhle nuly si udelaj nakou fotku namazou lzivej med kolem huby....vesmes je to pak nablejskana bida

(21. 05. 2020 19:42)

milan1203: Dobra udalost dne tak to ma byt,, zabavit a dat to chudym,,,,,

(21. 05. 2020 19:21)

horalysa: Víte že mi je to úplně jedno? Klidně ať mají 100 vil po celém světě. Mi stačí obyčejná chaloupka a miluji občasné spaní pod hvězdami.

(21. 05. 2020 18:59)

gabreta: Když je tak postihla koronavirová krize, tak by jim, chudákům, měl stát něco nahradit co?

(21. 05. 2020 17:51)

sekebo: Jaromír místo buchet vystavuje sádlo, to jsem tedy nečekal!? No ale roky na to vlastně má. Jinak na světě je nespočet krásných míst a jezdit do jakýchkoliv sídel více, než jednou, to by pro mně určitě nebylo.

(21. 05. 2020 17:19)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy