8. duben 2020
Svátek slaví Ema, zítra Dušan

Pěsti a manévry při propuštění Řepky: Co se dělo pak? Bouchal šampus za majlant!

/
 • Manévry s auty, dojemná slova i zaťaté pěsti. Jak vítala Kristelová propuštěného Řepku?
  Aktualizováno - 7. ledna 2020 ● 10:55
  6. ledna 2020 ● 18:20

  Kateřina Kristelová (40) se dočkala. V pondělí krátce po druhé hodině odpolední Tomáš Řepka opustil bránu plzeňské věznice na Borech a vrhnul se do náruče své lásky. Vítání to bylo rychlé, ale o to vřelejší. Jaké bylo první slovo Tomáše Řepky (46)? A proč ho jeho životní partnerka vítala zaťatými pěstmi? Tady je šest nejzajímavějších momentů jejich prvního setkání.

 • 1.

  MANÉVRY S AUTEM A OCHRANKOU

  Před bránu věznice dorazila Kateřina Kristelová v doprovodu zatraceně urostlého chasníka, který měl podle všeho na starosti ochranu bedlivě sledovaného VIP páru. I když po propuštění Řepky pár odjel v přistaveném červeném superbu, moderátorka do Plzně dorazila svým tmavým nissanem, který zřejmě nechala stát někde poblíž věznice. Krátce po propuštění Tomáše totiž člen ochranky s jejím vozem profrčel okolo.

  Propuštění Tomáše Řepky z vězení

  Auto Kateřiny Kristelové

  Tímto červeným superbem pár od věznice odvezli.

 • 2.

  VÍTĚZNÉ GESTO KATKY

  Kateřina Kristelová nechala po propuštění Tomáše průchod emocím. Poté, co bývalý reprezentant vyběhl ze dveří, ho nejprve pohladila po hlavě a pak obě ruce zaťala v pěst a vítězoslavně je zdvihla nad hlavu. Zřejmě tak chtěla oslavit to, že si její milý neodseděl ani polovinu trestu, který od začátku beztak oba považovali za nespravedlivý.

  Vítězné gesto Kateřiny Kristelové

   

 • 3.

  PRVNÍ SLOVA TOMÁŠE

  Tomáš ze dveří věznice vyletěl jako čertík z krabičky. Vrhnul se kolem krku své milé a jeho první slovo znělo: MILÁČKU! Svá ústa pak zabořil do krku Katky a snažil se přemoci emoce, které s ním zjevně cloumaly.

  Propuštění Tomáše Řepky z vězení

 • 4.

  TEPLÁKY NEJEN V BASE

  Tomáš Řepka rozhodně překvapil svým outfitem, ve kterém si to vypochodoval z věznice. Sice se neblýskl svítivě zeleným nátělníkem jako před časem jiný slavný vězeň Jiří Kajínek (58), ale zase zaujal krátkými tepláky. Ponožky pak neměl buď vůbec, nebo tak nízké, že se schovaly do sportovních bot.

  Tomáš Řepka si z vězení odnesl novou kérku na ruce.

 • 5.

  VŠECHNO KLAPALO NA MINUTY

  Pondělí bylo pro Kateřinu Kristelovou a Tomáše Řepku poněkud turbulentní. Bývalý fotbalista se ráno ještě jako vězeň vydal do práce, tedy do pekárny. Kateřina čekala, jak rozhodne soud, který zasedl krátce po desáté hodině dopolední. A už v půl jedenácté přišla zpráva, že Tomáš může domů. Zpráva neprodleně putovala do věznice, která pro Řepku do pekárny poslala dodávku, ve které jsou vězni obvykle převáženi. A nastalo čekání. Kristelová měla nicméně velmi dobré informace o tom, kdy přesně bude Tomáš propuštěn. Těsně po druhé hodině se za doprovodu svalovce z ochranky postavila před dveře věznice a trpělivě čekala. Nemusela dlouho. Přesně ve 14:14 se ve dveřích objevil její partner. Perfektní načasování!

  Propuštění Tomáše Řepky z vězení: Kateřina Kristelová

 • 6.

  PLAKAL, NEBO JEN ÚNAVA?

  Všechno se to semlelo tak rychle, že by se nikdo nemohl divit, že toho bylo na Tomáše Řepku trochu moc. Při pohledu na fotografie krátce po propuštění je zřejmé, že má poněkud zarudlé oči a slušné pytle pod nimi. Protože zvolil jen lehce zatemněné brýle, bylo vše vidět. To Kateřina zkušeně vsadila na zrcadlovky, které nedovolily nahlédnout, zda pod nimi neskrývá nějakou tu slzičku dojetí. OSTATNĚ, PODÍVEJTE SE DO BOHATÉ GALERIE ČLÁNKU!

  Tomáš Řepka měl trochu zarudlé oči. Dojetí, nebo únava?

 • 7.

  CO BYLO PAK? ŠAMPÍČKO ZA ČTYŘI TISÍCE

  Co se dělo po odjezdu z Plzně? Pár zamířil do Katčina bytu, předtím ale stihnul zastávku na benzínce na okraji Prahy a pózování na parkovišti před bytovým domem, ve kterém má moderátorka byt. Následně se pár odebral ke Katce domů, kde začaly oslavy. Kateřina Kristelová Tomášovi doma nachystala šampaňské Cristal, které vyjde na více než 4 tisíce korun za „sedmičkovou“ láhev. I když si jedno z nejlepších šampaňských světa zaslouží nalít do krystalových sklenic, tak pro fotbalistu byla i obyčejná sklenička z řetězce po měsících dokonalým pohárem.

  Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová reagují na jeho propuštění z vězení

  Láhev šampaňského na oslavu

  VIDEO: První zpověď Řepky po propuštění: Drsný vzkaz Erbové ohledně syna

  Video
  délka: 02:13.12

  První zpověď Řepky po propuštění: Drsný vzkaz Erbové ohledně syna FTV Prima

  VIDEO: Proč se chce vrátit na Bory?! Řepka po propuštění prozřel!

  Video
  délka: 05:01.92

  Proč se chce vrátit na Bory?! Řepka po propuštění prozřel! FTV Prima

  Fotogalerie
  88 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 52

Pollo: A jak k tomu to dítě přijde, ty hloupá huso?

(08. 01. 2020 09:19)

Martin Lapek: Jak to, že je venku tak brzo??? Vždyť si neodseděl snad ani čtvrtinu trestu!!!

(08. 01. 2020 05:45)

prazanda1: Udělal chybu, že neplatil na děti s Renatou. Kvalitní, úspěšné,ale to s tím třetím chápu.Take bych nedala ani korunu.😃

(07. 01. 2020 23:30)

ProtiZeman: Já jim to také moc přeju👍 Oni si prostě jeden druhého zaslouží😂😂😂 Tomu se říká karma😉

(07. 01. 2020 18:49)

ov21: zeptejte se Babiše ten jí pěstuje

(07. 01. 2020 17:57)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy