Od tragédie, která se populární youtuberce přihodila na konci loňského září, se Týnuš hodně změnila. Nejen fyzicky. Sama se o změně svého pohledu na život ostatně zmínila ve svém posledním videu. Z povrchní krásky, pro níž byl dokonalý vzhled jednou z hlavních priorit, se stala silná žena, kterou otřesná zkušenost poznamenala na celý život nejen v tom špatném světle.

Celého tři čtvrtě roku, kdy jí na soukromé turecké klinice léčili popáleniny druhého a třetího stupně, jí byla oporou nejen rodina, ale i tehdejší partner Viktor Hajíček, který byl tragédii přítomen a sám utrpěl lehčí popáleniny. Krátce poté, co se před letošním létem Týnuš konečně vrátila domů, se ale pár rozešel. Fanoušci se mylně domnívali, že je společné trauma stmelilo.

Zatímco Hajíček si už za Týnuš našel náhradu v podobě krásné Miss Face 2016 Alice Činčurové, influencerka tráví momentálně nejvíc času se svou rodinou. A rozchod, jako by pro ni veřejně neexistoval. Až nyní se pod palbou otázek svěřila, proč to mezi ní a podnikatelem nevyšlo a jak to teď mezi sebou mají.

„Asi nemá smysl tuhle otázku obcházet donekonečna. Už před pár měsíci jsme si řekli, že po tom všem, co se stalo, nám nejvíc vyhovuje udržovat pouze kamarádský vztah. Pořád jsme v kontaktu a řešíme právnické věci ohledně nehody, tak jsme se třeba dnes viděli i kvůli pracovním věcem,“ potvrdila Třešničková, že vztahy mezi ní a již zadaným Viktorem jsou velmi korektní. „Jsem ráda, že spolu vycházíme jako dva dospělí lidé,“ dodala moudře životem zkoušená Týnuš.

VIDEO: Přítel popálené Třešničkové promluvil: Náhlá změna stavu! Týnuš ale hned tak neuvidí

Video
délka: 02:24.19

Přítel popálené Třešničkové promluvil: Náhlá změna stavu! Týnuš ale hned tak neuvidí Markéta Reinischova

Fotogalerie
50 fotografií