Tomáš Řepka se svou přítelkyní Kateřinou Kristelovou strávil od čtvrtka do soboty dvě noci v romantickém Mlýně v Černovicích. Dokonce mu povolili, aby si v přilehlém rybníku zachytal a ulovil rybu, kterou jim připravili k večeři.

V pátek si pár vyšel na procházku a pak se se sklenicemi červeného vína usadili na zápraží. Ale místo romantiky se oba koukali do mobilů. Je to divné chování zamilovaného páru, jak stále tvrdí Katka, když se za pár hodin na dlouhou dobu od sebe odloučí.

Resort opustili v sobotu v 8:45 a vyrazili směr České Budějovice, kde žije Tomášova maminka Helena. I pro ni to musí být velmi těžké, když si uvědomí, kolik toho její syn v životě dokázal a kolik peněz vydělal. Bohužel také dokázal během posledních čtyř let o všechno přijít, zadlužit se a běhat od soudu k soudu. U své matky pobyl exfotbalista dvě hodiny a pak se s Kristelovou vydali ku Praze. Než odjeli, tak se se svou maminkou dlouze objal a řekli si poslední slova na svobodě. Ale asi se moc nenajedli, protože se po cestě zastavili ve fast foodu.

30. dubna 2019 jej soud pravomocně odsoudil k odnětí svobody v délce trvání dvou let. O tři dny později soud změnil jedno ze stávajících podmínečných odsouzení na půlroční pobyt ve věznici, takže se mu délka pobytu za mřížemi celkem protáhne na 2,5 roku.

VIDEO: Řepkova rozlučka se svobodou: Rybičko zlatá, přeju si zrušit nástup do basy!

Video
délka: 00:33.60

Řepkova rozlučka se svobodou: Rybičko zlatá, přeju si zrušit nástup do basy! Pavel Machan, Martin Hykl, David Kundrát

Fotogalerie
50 fotografií