Partnerka Tomáše Řepky Kateřina Kristelová vybrala na internetu jeden z nejkrásnějších resortů Mlýn Černovice, aby si užili poslední chvíle od dvouletého odloučení. I když měli k dispozici saunu vyrobenou z dubového sudu, dovnitř se ani jeden neodvážil. Nejspíš jim připomínala samotku a stísněných prostor si Řepka už brzy užije víc než dostatek.

Nejpozději v pondělí totiž musí nastoupit do věznice s ostrahou. „Dlouhé procházky přírodou, držení za ruku a dlouhé líbání na mole u rybníka. Tak vypadalo odpoledne. Oba působili velmi posmutněle,“ popsal fotoreportér Blesku dění z místa. Večery Řepka jako bývalý fotbalista tráví sledováním hokeje a má velké štěstí, že před nástupem ještě může vidět, jak Češi dopadnou!

Zatímco v předchozích dnech se věnoval rybaření, v pátek strávil Řepka většinu času na svém mobilním telefonu a vyvolával. Jeho přítelkyně mezitím znuděně koukala do svého telefonu. K večeru se role spíše prohodily, vyvolávala Kateřina a bývalý fotbalista jen s nepřítomným výrazem popíjel červené víno a pokuřoval. 

Elektronických cigaret vykouřil Řepka během dne skutečně hodně. To mu ovšem brzy skončí. Ve vězení totiž bude moct kouřit pouze ve vyhrazených prostorách a v kuřáckých oddílech. Jestli vyslyší rady herce Zdeňka Godly (43),aby si do věznice vzal hodně cigaret, ví jen on sám.

VIDEO: Řepkova rozlučka se svobodou: Rybičko zlatá, přeju si zrušit nástup do basy!

Video
délka: 00:33

Řepkova rozlučka se svobodou: Rybičko zlatá, přeju si zrušit nástup do basy! Pavel Machan, Martin Hykl, David Kundrát

Fotogalerie
77 fotografií