Vzhledem k tomu, že Kateřina Kristelová nepustí mobil z ruky a sleduje veškeré dění okolo nich, tak rozsudek musela znát dřív, než jim to právník Jaroslav Jankrle zavolal.

Myslím, že to pro něj bude velký šok a musím mu to telefonicky oznámit. Určitě tohle nečekal a ani já ne, bohužel jsme neuspěli, ale to se stává. Nemyslím si, že by se pan Řepka chtěl vyhnout nástupu do věznice. Do které, o tom rozhodne vězeňská služba,“ řekl Blesku Jankrle, když před půl jedenáctou opustil soudní síň.

Zatímco Řepka asi vstřebává fakt, že ho čekají dva roky prázdnin ve věznici s ostrahou, tak jeho holka se neudržela a zareagovala na sociální síti. Zveřejnila obálku knihy od Roberta I. Suttona Jak přežít kretény!

V této publikaci je aktuální shrnutí toho nejlepšího, na co přišel na základě seriózního zkoumání lidí, kteří se ke svým bližním chovají sprostě. Předkládá v ní rady, jak jednat s lidmi, kteří ty ostatní systematicky deptají, urážejí, ponižují a všemožně jim otravují život.

Evidentně knihu ještě nečetla, ale vzhledem k tomu, že její kluk nebude hodně dlouho doma, tak by ji mohla po večerech přelouskat a vzít si několik rad k srdci. 

Následně Kristelová přidala ještě několik příspěvků, v nichž vyjádřila Řepkovi, coby lásce svého života, podporu. 

Reakce Řepky na trest dva roky natvrdo

Netrvalo dlouho a i Tomáš Řepka zareagoval na úterní rozsudek, který ho poslal na dva roky do věznice s ostrahou. Na sociální síť umístil fotku z doby, kdy byl králem hřiště a rozdával blikance na potkání. V některých věznicích hřiště jsou, a tak když se bude slušně chovat, jistě tam spoluvězňům může pár svých parádiček z doby své obří slávy, předvést.  

VIDEO: Odvolací soud vynesl rozsudek nad Tomášem Řepkou. Jde do vězení  na dva roky.

Video
délka: 02:35

Odvolací soud vynesl rozsudek nad Tomášem Řepkou. Jde do vězení na dva roky. David Turek

Fotogalerie
29 fotografií