Vdova po herci Jiřím Pomeje (†54), který letos v únoru podlehl rakovině, je na svém instagramu velmi aktivní. Pravidelně své fanoušky zásobuje žhavými fotkami, chlubí se svým namakaným přítelem Petrem Plačkem nebo informuje o svých aktivitách coby dýdžejka.

Instagram využívá ale také k různým vyjádřením a uvádění drbů na pravou míru. Ve středu vyrazila krásná brunetka vyzvednout svou dceru Aničku do školky, a protože měla chvíli čas, využila toho ke svému vyjádření na vlnu komentářů, že svou dceru zanedbává.

„Jsem před školkou, čekám, až si moje dítě dohraje, protože nechce domů a jelikož mám chvíli čas, tak odpovím na pár dotazů. Týkaly se Aničky – proč ji netočím, proč ji nemám na instagramu a proč, když jsme na výletě, tam není taky,“ začala svou zpověď z auta Pomeje.

A vysvětlení na sebe nenechalo dlouho čekat. „Aničku na instagram a vůbec sociální sítě prostě dávat nechci. To, že ji netočím nebo nefotím, neznamená, že tam s námi Anička není. Ona si takový způsob života nevybrala,“ říká Pomeje, která si především v posledních několika měsících prošla velmi těžkým obdobím.

Každopádně to, že je dobrá matka, nepotřebuje podle svých slov nikomu předkládat na sociálních sítích, jak to dělá třeba její „kolegyně“ Kateřina Kristelová. „Natáčení nebo focení svého dítěte není nic špatného, pokud máte uzamčený profil jen pro své přátele. Ale jinak své dítě vystavujete ohrožení a je to zbytečné. Možná by někoho bavilo dozvědět se více z mého soukromí, ale já nejsem Kristelová, abych ukazovala, že jsem nějaká instamatka,“ drsně se opřela do moderátorky Andrea.

Ta byla již v minulosti kritizována, že nezveřejňuje fotky se svým manželem Jiřím Pomeje, jako kdyby se za něj styděla. Jediný důvod ale byl ten, že jsem si uvědomovala, že jakoukoliv fotku ze soukromí zveřejním, bude ihned publikovaná a můžu pak vypadat jako Kristelová a celý náš vztah shodit,“ nechala se již dříve slyšet Pomeje. Otázka je, jestli teď na sebe nepřivolala blondýnčin hněv. Kateřina se totiž netají tím, že kdo by ji chtěl urážet, může se těšit na žalobu.

To, že má se svým aktuálním přítelem Petrem Plačkem společných fotografií plný instagram, si brunetka vysvětlila po svém. Teď je jiná situace, mám vedle sebe normálního, no jak kdy, kluka a fotky sem prostě dávat budu!“ rozčilovala se na svém instagramu už ke konci minulého roku Pomeje.

VIDEO: Vdova Andrea utekla z pohřbu Jiřího Pomeje! A Dáda Patrasová promluvila o rozvodu.

Video
délka: 04:09
1080p 720p 360p

Vdova Andrea utekla z pohřbu Jiřího Pomeje! A Dáda Patrasová promluvila o rozvodu. Martin Balcar, Lukáš Červený

 

Fotogalerie
85 fotografií