Jako opařená zůstala moderátorka Michaela Ochotská, když jí její exmanžel zavolal s tím, že chce vrátit luxusní tašku. „Míša ji od Lukáše dostala před čtyřmi roky a byla i součástí majetkového vyrovnání, kdy se vzdala nároku na ostatní majetky, jako byla uhříněveská vila za více než pětadvacet milionů,“ zavolala do redakce Blesku důvěrnice Ochotské. 

Ještě ten den si Rosol, doprovázený svou třetí manželkou Petrou, tašku u sousedky Ochotské vyzvedl. Než ji uložil do kufru auta, ze všech stran ji dlouhé minuty podrobně zkoumal, jako by se chtěl ujistit, že mu exmanželka nepodstrčila napodobeninu. Dokonce zapojil i své čichové senzory. Že by chtěl zjisit, co Míša v kabele nosila? 

„Jeho jednání je zvláštní, zvláště poté, co u soudu dosáhl snížení alimentů z 65 tisíc měsíčně na 15 tisíc,“ podivuje se kamarádka. Rozhodnutí podle informací Blesku zatím není pravomocné, protože Ochotská se odvolala k Okresnímu soudu v Ostravě. Jak se zdá, klid zbraní jen tak brzy nelze očekávat. To by si prý Ochotská přála ze všeho nejvíc, proto mu tašku i přes námitky svých právníků vrátila.

VIDEO: Když byla Míša ještě vdaná za Rosola, viděla všechno jinak... Už nikdy nebude pracovat, jen rodit děti, říkala

Video
délka: 01:45.70

Bývalá moderátorka Ochotská: Už nikdy nebude pracovat, jen rodit děti Kristyna Leblova, Lukáš Červený

Fotogalerie
62 fotografií