Jen co se bývalá hvězda Novy stala tváří matek samoživitelek a přirovnala se k ženám, jež kvůli nezodpovědným otcům svých dětí svádějí boj o holou existenci, změnila se zákopová válka v otevřenou.

Nejdřív se do Rosolovy ex pustila současná manželka Petra (33) s tím, že od tenisty dostala na syna Andrého (4) za 21 měsíců dva miliony. „Míša se kvůli vyšším alimentům pro syna vzdala milionového majetku, který by jí náležel ve vyrovnání manželství. Třeba všechny peníze z prodeje vily v Uhříněvsi připadly jemu...“ hájila záhy Ochotskou její důvěrnice.

A ta slova vyprovokovala Lukášovu novou ženu k další reakci: „Jaký by měla mít paní nárok na peníze z prodeje vily, kterou koupil manžel za své vydělané peníze před manželstvím? To je tak ubohý, že to svět neviděl!“ napsala na svůj instagram.

„Vzdát se znamená odejít s luxusním fárem, doplaceným domem a nadiktovaným peněžním vyrovnáním?! Ne, lidi, opravdu mi nejde o to, co dostala, ale o to, jak lživě vše podává,“ dodala Petra.

Dárce spermatu

Nevydržel s nervy! Lukáš Rosol zveřejnil drsné prohlášení. Tvrdí v něm, že ho bývalá žena nařkla z toho, že pro syna představuje fyzickou hrozbu. A že Andrého neváhala tahat po doktorech, aby získala důkazy, že je otec pro syna traumatem a nemůže ho vídat.

„Nikdy bych se k ničemu takovému nevyjadřoval, ale v tento moment to beru jako nutnost... Kdyby to mohlo pomoci i jednomu jedinému tatínkovi, který byl »použit« jako dárce biologického materiálu a tím jeho role vlastně měla skončit, bude to jedině dobře,“ rozohnil se sportovec, který též tvrdil, že mu někdejší moderátorka nováckých zpráv zakazovala vídat syna a snažila se pomocí odborníků dokázat, že je pro něj traumatem. 

Proti těmto výrokům se Ochotská rozhodla ohradit, i když se sama nevyjádřila, vzkaz poslala po svém advokátovi. „Moje klientka Mgr. Michaela Ochotská důrazně odmítá nepravdivé a urážlivé výroky bývalého manžela Lukáše Rosola, které zasahují do osobnostních práv nejen jejích, ale i jejich syna. Avšak v zhledem k tomu, že se dotýkají osobní sféry právě jejich nezletilého dítěte, nebude tyto výroky komentovat, protože považuje jakékoli komentáře k této záležitosti za mimořádně neetické a syna poškozující,“ uvedl pro primácký TopStar právník Aleš Rozehnal.

VIDEO: Michaela Ochotská: Náš syn je pěkný cvalík

Video
délka: 02:45.12

Michaela Ochotská: Náš syn je pěkný cvalík. Tomislav Cecka

Fotogalerie
46 fotografií