Rozvodové papíry oficiálně podepsali před rokem. Otevřená válka se mezi bývalými manželi ale rozhořela až teď. Nevěra, hádky a hlavně prý problémy s placením alimentů. Stačilo, aby se Ochotská stala ambasadorkou organizace pomáhající matkám-samoživitelkám, a bylo... „Člověk, který za posledních 21 měsíců dostane pouze na výživném a na zajištění budoucích studií syna více než 2 miliony korun, tvrdí, že je matka samoživitelka?! Samoživitelka znamená SAMA ŽIVIT DÍTĚ, kolikrát nemít ani na základní životní potřeby...“ vmetla tenistova současná manželka Petra Rosolová (33) své předchůdkyni a nerozpakovala se ji označit za »chamtivou herečku«, která navíc tatínkovi brání syna vůbec vídat.

Okolí pohledné moderátorky zase tvrdí, že ji tenista vmanévroval do situace, kdy se ona zřekla vlastních nároků na majetkové vyrovnání výměnou za 65 tisíc korun měsíčně pro syna, aby po necelých dvou letech požádal o snížení alimentů na »pouhých« 15 tisíc! Do celého sporu, který ventilují přes sociální sítě, se teď vložil sám Rosol.

„V době, kdy paní Ochotská zůstala údajně sama a bez pomoci, vydávala jedno předběžné opatření za druhým, aby mi byl zakázán kontakt a styk se synem, a to bez jakéhokoliv důvodu,“ opřel se do ní ostře s tím, že posledních několik měsíců o kontaktu se synem rozhodoval soud a zdlouhavé psaní právních zástupců. „Matka našeho syna investovala spoustu času taháním Andrého po doktorech, aby získala ‚důkazy‘ o tom, že jsem pro syna traumatem, fyzicky ho ohrožuji a podobně. Naštěstí odborníci a lidé na svém místě toto chování shledali jako účelové a díky nim jsem syna mohl vidět,“ uzavřel pro tentokrát. Oba dva ale zbraně zdaleka nesložili.

 

Fotogalerie
37 fotografií