Slova o tom, že je Ochotská matkou samoživitelkou, a nyní dokonce i patronkou organizace Help-in, pobouřila tenisovou trenérku Petru Rosolovou. A ta se do ní pustila! „Člověk, který za posledních 21 měsíců dostane POUZE na výživném a na zajištění budoucích studií syna více než 2 miliony korun, tvrdí, že je matka samoživitelka, a neustále se vozí po mém manželovi,“ napsala Petra na instagram a připojila hesla: Divadlo! Komedie! Hamty hamty!

Vzdala se majetku

Tak ostrý výpad nemohl zůstat bez reakce. „Celé je to docela jinak. Pan Rosol sice poslal tuto částku, ale nějak zapomíná už mluvit o tom, jaká byla dohoda,“ dozvěděl se Blesk od důvěrnice někdejší moderátorské hvězdy TV Nova.

„Míša se kvůli tomu, aby platil na syna, vzdala milionového majetku, který by jí připadl ve vyrovnání manželů. Třeba všechny peníze z prodeje vily v Uhříněvsi připadly jemu!“ rozohnila se její kamarádka.

„Míša se vzdala veškerých nároků při majetkovém vyrovnání s jedinou podmínkou, a tou bylo vyšší výživné na jejich syna Andrease,“ vysvěluje naše informátorka. Podle ní má Rosol posílat každý měsíc synovi 65 tisíc korun.

To mu prý ale nyní, kdy jeho kariéra z nejrůznějších důvodů skomírá a jeho příjmy se propadly, přijde hodně a žádá o snížení alimentů o celých 50 tisíc! V kariéře už si přitom vydělal k 90 milionům korun... Ochotská sama se k celé roztržce se svou nástupkyní striktně odmítla vyjádřit, okamžitě položila telefon.

Jak v kariéře tenista vydělával?

VIDEO: Bývalá moderátorka Ochotská měla dřív trochu jinou představu: Už nikdy nebudu pracovat, jen rodit děti

Video
délka: 01:45.70

Bývalá moderátorka Ochotská: Už nikdy nebude pracovat, jen rodit děti Kristyna Leblova, Lukáš Červený

Fotogalerie
65 fotografií