Nejdřív Roman Ondráček přinesl zprávu, že s Milošem Pokorným jako duo Těžkej Pokondr končí. Oznámil to tedy trochu s předstihem, protože konec skupiny naplánovali pánové až na prosinec 2020.

Alespoň tak upozornili na svou novou píseň Schízy, kvůli které se rozkmotřili. Při sporu se mladší z dvojice pustil do Pokorného, že duu jako takovému mnoho novinek ani nápadů nepřinesl.

Ondráček ale nelení a pouští si pusu na špacír dál. „Miloš není můj kamarád. Jen můj vynikající profi pracovní parťák,“ přiznal Expres.cz Roman. A nebral si servítky ani k jeho partnerce Ivě. „Ona nikdy Pokondry neměla ráda, což mi nevadilo. Mě Iva Valová nezajímá. Ona je frustrovaná, že si ji Miloš nevzal. Proto si furt odplivává na mě a mou ženu,“ řekl Ondráček.

Na svého parťáka už se ale rozčiloval dřív, a to právě kvůli tomu, že nikdy nepřišel s vlastní písničkou. Postěžoval si, že všechno kolem skupiny táhl on, Fanánek, Vítek Rotter, Xindl X a Ondřej Hejma. O rozchodu tedy přemýšlel už delší dobu.

„Miloš si za mě, za nás, nestoupl ani během našeho odchodu z Frekvence 1, nejraději by tam zůstal. Řekl jsem mu, aby šel za Škodou a omluvil se mu,“ tvrdil Ondráček. Vše v něm vybuchlo před pár dny, kdy vydal veřejné prohlášení o všem, co i o Milošovi a ostatních kolezích myslí. A nebylo to nic pěkného.

  

Fotogalerie
25 fotografií

VIDEO: Těžkej Pokondr o svých hostech v rádiu: Zklamal nás Rosický s Rosolem!

Video
délka: 03:27
360p

Těžkej Pokondr o svých hostech v rádiu: Zklamal nás Rosický s Rosolem! Digi TV