Roman Ondráček čekal, že jejich nový videoklip bude mít velký úspěch, jenže narazil hned u svého vydavatele Supraphon. Ten totiž klip zcenzuroval. Stejně jako téměř všechny rozhlasové stanice a klip bojkotovala i ostatní média.

Co Ondráčka ale nejvíc zarazilo, že nikdo z mediálních kanálů se neozval s nabídkou rozhovoru ohledně nové písně. Zpěvák se proto do moderátorů, redaktorů, novinářů a producentů zostra pustil na sociální síti.

A v neposlední řadě popsal i své zklamání z chování svého kolegy Miloše Pokorného, který se dle něj k jeho postoji vůči Andreji Babišovi choval laxně.

Miloš Pokorný si raději zrušil svůj účet na Facebooku, protože do dnešního dne tam neuměl vložit samostatný příspěvek a vůbec ho FB nebaví a ani sám bez mé prosby nikdy spontánně nesdílel žádný příspěvek Těžkého Pokondru. Ale také ho o to poprosila jeho přítelkyně Iva Valová, abychom už nikdy a nikde Schízy nedávali, a že kdyby věděla, že je jdeme točit a pak ještě vyjet ven s klipem, že by si klekla na kolena a prosila mne, ať to NIKDY neděláme. Problém je ten, že Miloš o Schízách své Ivě normálně dopředu NIKDY nic neřekl, aby měl větší klid a vše bez stresu,“ vysvětlil své rozhořčení Ondráček nad kolegou.

A pak oznámil nečekanou zprávu. „A to je hodně špatný postoj. Zaprvé k jeho rodině a za druhé k mé rodině!!! A pak už jen vše gradovalo, až se to dostalo totálně za lajnu. Co z toho plyne? Rozešli se po x letech i Pink Floyd, protože to Roger Waters hodně pohnojil, ale to se přeci stává naprosto běžné, viz Yoko Ono a The Beatles. Takže Těžkej Pokondr bude v této sestavě tedy Rakeťáci Live Band a Roman Ondráček & Miloš Pokorný už jen 2 roky, tedy do 12/2020 a pak se uvidí, co bude dál? Nicméně, s Milošem už NE!!!“ napsal bez okolků Ondráček s tím, že jeho rozhodnutí je definitivní.

VIDEO: Těžkej Pokondr vystupoval společně dlouhá léta

Video
délka: 01:55.26

Vypadali jako vyčpělí pornoherci! Pokondři jsou zase normální! Kristýna Léblová, Lukáš Červený

Fotogalerie
34 fotografií