Je to kauza, která hned tak neutichne. Jakmile kolem dvojice KristelováŘepka nastane chvilka klidu, vzápětí vypluje na povrch něco, co posune laťku ještě o kousek výš. Nebo spíš níž... Nejinak je tomu i nyní, tedy jen nedlouho po tom, co se na sociálních sítích vyskytly skandální nahrávky a SMS zprávy, které se částečně objevují na profilu novináře a starosty Řeporyjí Pavla Novotného a částečně na facebookovém profilu Kačka Blažková von Bahnhof. Minimálně první z nahrávek měl zveřejnit podle Expres.cz právě Novotný. Na nahrávkách je podle něj a fanoušků stránky zachycena Kateřina Kristelová, kterak se má se svou „armádou trollů“ chystat na křížové tažení a dohaduje detaily, jak všem, kdo se jí odvážili postavit do cesty, znepříjemnit život, své oddané poddané například nabádá, aby se vydávali za „hatery“, či je vyzývá, aby jejím nepřátelům dělali peklo v práci.

Právnička Slámová nad jejím chováním jen vrtí hlavou: „Neskutečné dno Kateřiny Kristelové,“ podotkla znechuceně na svém Facebooku. Její sledující ji ovšem varují, aby se do sporů s touhle kontroverzní moderátorkou raději nepouštěla, aby náhodou také neskončila mezi všemi těmi nebožáky, které společně se svým partnerem, bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou (45) žaluje, a ptají se, zda ji vůbec může něco nebo někdo zastavit. Tam má Slámová jasno: „Ne, ona vždy může klesnout ještě hlouběji. Nemá sebereflexi, je to de facto psychopat.“

„Pokud někdo podá trestní oznámení, může dostat flastr. Návod ke zneužití osobních údajů, nebezpečné vyhrožování, stalking…,“ vypočítává Slámová. Jako zkušená advokátka moc dobře ví, o čem mluví. Tohle je zkrátka hodně silný a velice děsivý obsah, dokonce ještě drsnější než předchozí nahrávka, ve které se údajně Kristelová s Řepkou dohadují na tom, jak potopit Řepkovu exmanželku Vlaďku Erbovou (37) a kde na ni vyšťourat usvědčující materiál.

„Hele já když to poslouchal, já ani neměl pocit radosti a satisfakce… Mně ti z ní je úplně blbě. Několik nahrávek se třeba týká mojí ženy… Hrozný,“ napsal k tomu Pavel Novotný, někdejší bulvární novinář, který touhle poznámkou naznačil, že má k dispozici další dosud nezveřejněné nahrávky, na kterých je podle něj Kristelová. Novotný ostatně s Kristelovou vede mediální válku už dlouhé roky. Až nyní však otevřeně přiznává, že Kristelová zaútočila i na jeho rodinu. Že se jejich spor přesunul patrně na osobnější rovinu, přitom dříve zmiňoval i na svém Facebooku a Instagramu, nikdy však nebyl konkrétní. A ani tentokrát nezabíhal do podrobností.

Zaskočený aktuálním děním je i Tomáš Gottlieb, bývalý manažer Ivety Bartošové (†48) a Petra Sepéšiho (†25). „Nebudu si sypat popel na hlavu, že jsem Kateřinu znal a měl dlouhá léta v přátelích, prostě tohle je žumpa a jsem v šoku,“ přiznal.

Poslechněte si rozsudek nad Řepkou a Kristelovou: Kateřina dostala tři měsíce!

Video
délka: 02:34

Poslechněte si rozsudek nad Řepkou a Kristelovou: Kateřina dostala tři měsíce! Jan Jedlička

Fotogalerie
28 fotografií