První co mě napadlo, proč si nechal vytetovat Simču 😂"

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/353301/ma-ji-pod-kuzi-repka-prekvapil-kristelovou-tetovanim-kapitan-je-romantik.html

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/353301/ma-ji-pod-kuzi-repka-prekvapil-kristelovou-tetovanim-kapitan-je-romantik.h

„První vánoční překvapení pro moji ženu. Na kůži mám všechno, co mi patří do života a čeho nelituju,“ těmito slovy překvapil své fanoušky Tomáš Řepka na sociálních sítích, když sdílel fotografii, na které leží vedle své přítelkyně Kateřiny Kristelové a hrdě vystavuje nové tetování. A někdo, kdo se mnou prožil všechno a vždycky při mně stál, bude na mém těle taky! Čerstvá kérka a na ní moje láska! Nevěděla o mém plánu a jsem rád, že má radost! Navždycky s ní!“

Gesto je to určitě odvážné, už jen kvůli tomu, že kdyby jim to nevydrželo, bude si muset nechat tetování předělat, nebo hledat dvojnici Kristelové. Teď už s ním budu muset zůstat. A nebo to Vy, další holky, co budete po mně, nechte přetetovat! Lásko, díky!“ reagovala na jeho překvapení na Instagramu moderátorka.

Kristelová posléze sdílela fotku, podle které tetování vzniklo a libovala si, jak moc pomohla tatérovi, který má teď podle jejích slov plno. Její nadšení ale nesdílelo plno fanoušků, kteří poukázali na podobu s tetováním Karla Vágnera, který si už před několika lety nechal na ruku zvěčnit svou manželku Simonu Krainovou! Někteří v Řepkově tetování dokonce vidí samotnou Simonu!

První, co mě napadlo, proč si nechal vytetovat Simču,“ divila se jedna pisatelka. Chudák Simona,“ stálo opakovaně v několika dalších komentářích, které jsou ale rychle mazány.

Pozorní a anglicky vzdělaní fanoušci pak ještě upozornili na gramatickou chybu, s kterou si Řepka nechal udělat další tetování. The more you happier? Google překladač?“ posmívá se jeden fanoušek Řepkovi na Instagramu Kristelové. Příště si to neházejte do Google překladače, ale nechte si to přeložit od někoho, kdo mluví plynule...“ napsal další.

A skutečně, gramaticky nedává v angličtině tato věta žádný smysl. Fotbalista si s tím ale hlavu neláme, protože odepsal: To už mi psalo lidí, jsem s tím O.K.“ Že na tom není Kristelová s angličtinou o moc lépe, dokázala, když jejich společnou fotografii doplnila hashtagem tatoo (v angličtině je to správně tattoo)!

VIDEO: Poslechněte si rozsudek nad Řepkou a Kristelovou: Kateřina dostala tři měsíce!

Video
délka: 02:34

Poslechněte si rozsudek nad Řepkou a Kristelovou: Kateřina dostala tři měsíce! Jan Jedlička

Fotogalerie
89 fotografií