Kristelová se na téma sociálních sítí, zejména Facebooku, rozmluvila na svém youtubovém kanále. "Facebook jsem zrušila asi před půl rokem. Ve svý době jsem tam měla hodně sledovatelů, starala se o čtyři profily. Bralo mi to čas, bylo to denně dvě tři hodiny, než člověk odepsal na různé věci, věnoval se zprávám, staral se, kdo mu píše, co a jak se píše, jak sestavit status, aby měl hlavu a patu, a mě to hrozně nudilo. Byla jsem unavená názory jiných lidí. S Tomášem jsme je přestali řešit úplně," postěžovala si fanouškům s tím, že zmíněnou sociální sít opouští mnoho influencerů a ji beztak víc baví Instagram. "Je to pro mě přísun peněz," vysvětlila.

Odvahu Kristelové k tomu prý dodala dcera Johnyho Deppa. Samozřejmě ne osobně, jen tím, že ona má také jen jeden účet. Jako většina normálních lidí. "Záviděla jsem, že má jen jeden účet, protože já byla zasekaná těma svýma facebookama a snapchatama a říkala si, že na to bych ráda jednou sebrala odvahu. Odstřihnout se a mít jen jeden účet. Pak jsem ji našla asi tři měsíce poté a byla jsem hrozně šťastná. Získala jsem víc času pro sebe," svěřila se.

K něčemu podobnému se prý chystá i přikyvující Řepka. "Já ho taky nepotřebuju. Omlouvám se dopředu fanouškům, ale budu to nucen udělat," dodal někdejší fotbalista, kterému prý chování lidí na Facebooku připomíná šmírování. Zapomíná, že jeho fanoušci tam vidí jen to, co sám zveřejní...

Fotogalerie
34 fotografií