„Člověk se směje, ale k smíchu to není,“ okomentoval moderátor Velkých Zpráv skandál z letní párty, kde se líbal s kolegyní z televize Prima Denisou (34), a dokonce s ní odjel nad ránem taxíkem.

A konečně přiznal, jaká dávka alkoholu mu nadobro zatemnila mozek: „No, po třech litrech vína...“ přiznal v Show Jana Krause olympijský šampion a bývalý světový rekordman v desetiboji.

Den po pletkách se sekretářkou a profesionální tanečnicí sváděl přitom všechno na přehřátí organismu. „Mrzí mě, že jsem se choval tak, že na sebe rozhodně nemohu být pyšný. Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap umocněný extrémním vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil,“ vyjádřil se Šebrle před dvěma měsíci těsně před tím, než odjel celou záležitost žehlit u manželky.

Dočkal se sice odpuštění, manželství jeho přešlap ustálo, ale na Romanovi to zanechalo následky. „Radši už nepiju, skoro vůbec. Bohužel jsem udělal blbost,“ dodal moderátor. Aférka je pro něj zjevně stále hodně bolavé téma, téměř v každé větě totiž používal slovo bohužel a sypal si popel na hlavu...

VIDEO:  Roman Šebrle vyvedl manželku! Vidět je spolu je vzácnost!

Video
délka: 01:46.07

Roman Šebrle vyvedl manželku! Vidět je spolu je vzácnost! Kde zůstala Perkausová? David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
92 fotografií