Co měla Kateřina Kristelová společného s Michalem Maudrem, nikdo netuší, zřejmě kdysi v mládí chodila na houseparty, kde hrál. Ale že by spolu do poslední chvíle chodili na kafe nebo si volali, je stejně pravděpodobné jako to, že se Tomáš Řepka vrátí do Sparty jako kapitán.

Každopádně se na poslední rozloučení s legendárním dýdžejem, které proběhlo ve středu 29. srpna ve Velké obřadní síni ve Strašnicích, řádně nastrojila. Černé kalhoty a triko doplnila modrým sakem a lodičkami ve stejné barvě a nechyběly obří sluneční brýle. Doprovod jí dělal její přítel Tomáš, nepravomocně odsouzený na půl roku do vězení za falešné pornoinzeráty, které zakládal jménem své exmanželky Vlaďky Erbové.

Jejich přítomnost na pohřbu byla trnem v oku i spoustě lidem, kteří se s Michalem přišli rozloučit, protože to byl jejich přítel nebo kolega. „Řepka a Kristelová? O.K., ale cože? Stáli v obřadní síni za námi a jako ty kecy? Řešit, aby byla vidět pro fotoaparáty, a pak při druhé skladbě – ještě tady musíme chvíli zůstat?! Co ta holka má v hlavě, fakt nechápu,“ okomentoval chování Kateřiny kamarád Loutky.

Nakonec to Kristelová vydržela až do konce a beze slova opustili krematorium. Vzhledem k tomu, že dvojici po opletačkách s policií a soudy už málokdo zve na společenské akce, kde kdysi bývali středem pozornosti, tak si vyhledávají jiné akce, kde neuniknou pozornosti…


Rozlučku, která byla sestavená ze šesti tracků Loutky, ukončil několik minut trvající potlesk a pískot. Místo tradičního katafalku tam byl dýdžejský pult, sluchátka a opodál urna s ostatky Michala Maudra. Celý prostor byl zavalen květinami a věnci. Po obřadu se v pražském klubu Futurum uskutečnila party, která byla oslavou Loutkovy dýdžejské kariéry. 

VIDEO: Pohřeb DJ Loutky

Video
délka: 02:35

Pohřeb DJ Loutky Blesk TV

Fotogalerie
108 fotografií