Trable v ráji zažehnány? Vypadá to tak. V neděli to vypadalo, jako by k žádnému vášnivému tanci mezi Romanem Šebrle a krásnou asistentkou Denisou z Primy vůbec nedošlo. Vše vypadalo na rodinnou pohodu. Moderátor a někdejší sportovec si jistě oddechl.

Je to přitom jenom pár dní, co se vášnivě roztančil na večírku s krásnou Denisou. Oba se k sobě velmi měli a kromě tance se objímali, a dokonce i líbali. Kreace, které předváděli, byly tak divoké, že Denisa dokonce ukázala kalhotky. Když vše prasklo, bylo zle.

Šebrle se za své chování velmi kál. „Mrzí mě, že jsem se včera večer choval tak, že na sebe rozhodně nemohu být pyšný. Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap umocněný extrémním vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil," prohlásil.

A jak se zdá, omluva zabrala. On i manželka po jeho boku vypadali na Harrachově jako zamilované hrdličky. To je dobře. Láska je mocná čarodějnice a, jak je vidět, toto pevné manželství jen tak neopustí. Roman si snad bude dávat na dalším večírku větší pozor.

Fotogalerie
68 fotografií

Video
délka: 01:46
1080p 720p 360p

Roman Šebrle vyvedl manželku! Vidět je spolu je vzácnost! Kde zůstala Perkausová? David Turek, Jan Jedlička