Manželství Evy a Romana patřilo k nejidyličtějším v showbyznysu. Nikdy nepřiznali sebemenší problém. Naplánovaná společná dovolená by tedy mohla manželům pomoci si vše vyříkat. „Ta hlavní už proběhla teď v Itálii. Ještě máme v plánu Řecko a během srpna se ještě někde různě koukneme,“ řekl Blesku Šebrle na letním mejdanu těsně předtím, než se utrhl ze řetězu se sekretářkou.

Jenže teď je vše možná jinak. Šebrle se totiž vůbec nedržel na večírku zpátky a rozvášnil se s asistentkou Denisou, kterou zná z Primy. Tancovali spolu, objímali se a došlo i na polibky. Denisa pak ve víru tance dokonce ukázala kalhotky.

Poté si sypal popel na hlavu. „Mrzí mě, že jsem se včera večer choval tak, že na sebe rozhodně nemohu být pyšný. Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap umocněný extrémním vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil,“ řekl někdejší sportovec.

Manželka z jeho chování samozřejmě radost neměla. Když se jí Blesk.cz ptal na inkriminované snímky, reagovala podrážděně: „To si děláte srandu?“  Pak dodala šokovaně: „Nejdřív se na ty fotografie musím podívat.“ Její telefon pak ale poté, co fotky viděla, oněměl.

Fotogalerie
57 fotografií

 

Video
délka: 01:46
1080p 720p 360p

Roman Šebrle vyvedl manželku! Vidět je spolu je vzácnost! Kde zůstala Perkausová? David Turek, Jan Jedlička