Noční párty, kde se bývalý atlet Roman Šebrle rozdováděl, až jeho kolegové zírali, se mu trošku vymkla z rukou. Do náruče mu totiž vpadla mladá žena v modrých minišatech a už se ho celý večer nepustila.

A ani on to neměl v plánu. Naopak. Prováděl s ní akrobatické kousky, jejím tělem točil ve vzduchu a zkoušel s ní zvedačky. Nakonec se pár vášnivě líbal opřený o dodávku a i cestou k taxíku, kterým společně odjeli.

Tyto fotografie obletěly v pátek ráno celý internet v Česku a bohužel jediná, která o nich neměla ani tušení, byla Romanova manželka Eva. „To si děláte srandu?“ reagovala podrážděně, když ji Blesk telefonicky kontaktoval. „Nejdřív se na ty fotografie musím podívat,“ dodala pak šokovaně a s tím, že se poté ozve zpět a vyjádří se k nim. Jakmile si ale konfrontující snímky prohlédla, její telefon oněmněl. 

Šebrleho manželka je nyní s dětmi stále na dovolené v Itálii, odkud si Roman na večírek jen odskočil. Své noční řádění pak sportovec ve funkci moderátora přisuzoval nesnesitelnému vedru. „Mrzí mě, že jsem se včera večer choval tak, že na sebe rozhodně nemohu být pyšný. Je teď jen na mně, abych tento alkoholový přešlap umocněný extrémním vedrem, za který jsem se omluvil a omlouvám se, odčinil,“ vzkázal veřejnosti skrz televizi Prima, kde moderuje hlavní večerní Zprávy. Otázkou zůstává, jestli manželce bude tato výmluva na vedro stačit...

VIDEO: Roman Šebrle vyvedl manželku! Vidět je spolu je vzácnost! Kde zůstala Perkausová?

Video
délka: 01:46
1080p 720p 360p

Roman Šebrle vyvedl manželku! Vidět je spolu je vzácnost! Kde zůstala Perkausová? David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
66 fotografií