Za moderátorským pultem je bývalý atlet jak sešněrovaný kravatou, ale jen co se dostane mimo televizi Prima, kde hlásí Zprávy, promění se v neřízenou střelu. Zvlášť, když u toho popíjí alkohol a hraje hudba. 

To mu pak začnou kmitat nohy a boky pohupuje do rytmu. V červenci 2015 si rozdováděně zatančil se svou manželkou Evou, s kterou dorazil na festival ve Varech. „Když máme příležitost, rádi se odvážeme,“ řekl Blesk.cz tehdy Šebrle. Tenkrát s manželkou, která je světlovlasá a ten večer na sobě měla světle modré oblečení, tančil tělo na tělo a došlo i na vášnivé polibky.

Jenže ne zase tak vášnivé, jako předvedl na čtvrtečním mejdanu v Praze. Tam se také posilnil drinky a padl si do náruče s plavovlasou sekretářkou Primy Denisou v modrých minišatech. S ní rozjel mnohem divočejší kreace.

Chytil ji oběma rukama a vyhodil do vzduchu a přitom se pokusil o zvedačku z Hříšného tance. Pak s jejím tělem házel kolem sebe jako s pytlem brambor. Dívka, která měla ten večer očividně také upito, tak roztahovala nohy jako akrobatka a vůbec jí nevadilo, že tak všem ukazovala kalhotky.

Zdá se, že Šebrle za tu dobu už své taneční kroky dost vypiloval, vkus na ženy se mu ale za ta léta nezměnil. Ženy v modrém u něj zřejmě vedou.

Se sekretářkou se bývalý atlet poté náruživě líbal, nejdřív opření o dodávku, později si vyměňovali polibky i cestou k taxíku. Kam si svou tanečnici moderátor ale odvezl, už ví jen on sám.

VIDEO: Roman Šebrle vyvedl manželku! Vidět je spolu je vzácnost! Kde zůstala Perkausová?

Video
délka: 01:46
1080p 720p 360p

Roman Šebrle vyvedl manželku! Vidět je spolu je vzácnost! Kde zůstala Perkausová? David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
53 fotografií