Od expřítele prý dostáváte výhrůžné maily. Zkusila jste na ně nereagovat?

„Já taky nereaguju! Jenže v tom případě píše a volá mé mamince a synovi. Mám ho na všech komunikačních kanálech zablokovaného a stejně začal všude šířit pomluvy, snůšky lží a blábolů. Píše i sousedům v mém bydlišti, obvolává je a obtěžuje, nově se objevily i anonymy!“

Máte strach?

„Nejvážnější na celé věci je, že do toho vtahuje i mého třináctiletého syna, kterému to velice škodí.“

Proč myslíte, že to váš expřítel dělá?

„To se mě neptejte, protože to prostě netuším. Nic jsem mu neudělala, jen se s ním rozešla. Takže asi nějaká msta.“

Připomíná mi to stalking!

„Je to ještě vážnější, než to vypadá. Mám opravdu velké obavy o sebe i syna! Navíc nejsem první, komu ze života udělal peklo. Teď už to řeší policie! Chci jen jediné ‒ aby mně, rodině i celému mému okolí dal ten člověk konečně pokoj.“

Co je stalking?

Jedná se o nevhodné chování, projevující se opakovaným fyzickým sledováním, nechtěnými kontakty (např. dopisy. e-maily, sms zprávami), dlouhodobým sledováním aktivit určité osoby a sbíráním informací o ní, případně nemístným oslovováním jejích příbuzných a přátel. V USA je to trestný čin.

Exmanželce dlužil na syna 63 000 Kč

Čestmír Řanda ml. je synem herce Čestmíra Řandy (†62), který si zahrál např. bohatého Čechoameričana v seriálu Chalupáři či záletného vodníka v komedii Jak utopit doktora Mráčka. Čest svému otci svým chováním vůči ženám rozhodně nedělá.

O zkušenostech s ním promluvila před časem také jeho exmanželka a matka jejich syna Čestmíra (25) herečka Regina Řandová (50). „Bývalý manžel dlužil na výživném třiašedesát tisíc. Nevracel syna, jak bylo domluveno. Prožila jsem s ním peklo,“ postěžovala si Regina ve zcela stejném duchu, jako nyní Tina.

V roce 2010 byl proto Řanda půl roku ve vězení a v letech 2014 a 2015 byl odsouzen na dalších deset měsíců. I další partnerka, zpěvačka Tereza Slouková (40), s níž má syna Kristiana (5), si s ním prý zažila velmi nepříjemné období.

VIDEO: O milenci nesmím mluvit! Kvůli synovi, tvrdila před časem Tina Pletánková

Video
délka: 05:16.45

Tina Pletánková: O milenci nesmím mluvit! Kvůli synovi! Petr Soukup, Markéta Reinischová

 

Fotogalerie
33 fotografií