Manželství tenisové hvězdy a moderátorky zpravodajství TV Nova se nepodařilo zachránit a manželé podali žádost o rozvod. „Na konci listopadu je soud oficiálně rozvedl. Dokonce se jim v klidu podařilo vypořádat majetkové vyrovnání a dohodnout se i na alimentech na syna Andrého,“ prozradil zdroj Blesku.

Syna podle našich informací přiřkl soud do výhradní péče matce. „Lukáš na syna poctivě platí, ale tím to končí. Další zájem o něj nemá. Teď je třeba zraněný a nehraje, i tak za synem nejezdí. Je to strašná škoda, protože André je krásný chlapeček a tátu by si zasloužil,“ pokračuje dobře obeznámený zdroj.

Nový chlap

„Odkud to víte? Nezlobte se, ale o soukromých věcech mluvit nechci!“ reagovala na dotaz Blesku Ochotská. Po chvíli ale přece jen potvrdila, že jejich manželství bylo oficiálně rozvedeno! Už dvakrát rozvedený tenista (prvně byl ženatý s atletkou Denisou Rosolovou – pozn.) už má dávno novou známost a sama už není ani Michaela. Který muž ale dobyl její srdce tentokrát, však zatím úzkostlivě tají...

Návrat na obrazovky

Rozvedená moderátorka dokonce plánuje návrat do práce. „Postupně mi přicházejí nabídky na moderování pořadů. Nic ale není jasné a nechávám si čas na zvážení,“ svěřila Michaela Blesku.

Video: Podívejte se, jak probíhal rozchod Michaely Ochotské a Lukáše Rosola.

Video
délka: 02:20
1080p 720p 480p 360p 240p

Bang!: Rozchod Ochotské a Rosola? Víme proč! 

Fotogalerie
15 fotografií