„Když se s Hankou seznámil, hrozně kolem svého soukromí mlžil,“ prozradil Blesku jeden z důvěrníků vdovy po Radkovi Brzobohatém (†79). „Dokonce jí tvrdil, že je nezadaný a bez závazků! Až později přiznal, že už ženatý byl, ale je rozvedený a jeho bývalá manželka čeká dítě s novým partnerem,“ svěřil zdroj s tím, že nic z toho nebyla pravda. Herečka netušila, že její mladý milenec po návštěvách u ní jezdí domů za manželkou a dvěma dětmi!

„Postupem času Koptík přiznal jedno dítě a to, že se teprve rozvádí. Ale ani tato lež dlouho nevydržela, tak nakonec musel s pravdou ven. Málokterá žena by si to nechala líbit...,“ rozhořčil se hereččin důvěrník. Také prozradil, že Ondřej vše zachránil tím, že svatosvatě slíbil, že do roka bude rozvedený.

„Často si spolu dělali legraci, že Hanka je něco jako Stiflerova máma (filmová postava z komedie Prci, prci, prcičky – pozn. red.). Jako jeho matka se k němu musela chovat často, a dokonce ho i vychovávat. Bez jejího dozoru by neposílal ani peníze na děti! V tom nad ním držela pevnou ruku,“ popsal svědek jejich soužití. „Hana je dodnes přesvědčena, že to, co předváděl po jejich rozchodu, muselo být pod vlivem drog,“ dodal zdroj.

Vše o Haně Gregorové a Ondřeji Koptíkovi naleznete: ZDE!!!

VIDEO: Hana Gregorová skončila v nemocnici! Kolaps!

Video
délka: 00:56.60

Hana Gregorová skončila v nemocnici! Kolaps! FTV Prima

Fotogalerie
29 fotografií