Hluboké rány ze zklamání od člověka, kterého vdova po Radkovi Brzobohatém (†79) milovala, se jen těžce hojí. „Ani v nejhorším snu ji nenapadlo, co všechno si bude muset o sobě přečíst. Největší problém má s tím, že je to vše překroucené a Ondřej Koptík vykládá různé situace tak, aby vypadal co nejlépe,“ oslovil Blesk jeden z hereččiných důvěrníků.

TVRDÉ DROGY

„Celá záležitost s drogami, kvůli kterým se Hanka s panem Koptíkem rozešla, rozhodně nebyla kvůli pár gramům trávy, jak tvrdil,“ řekl nám nejmenovaný zdroj. Gregorová Ondřejovi dlouhou dobu odpouštěla, ale pak už překročil veškeré hranice, což herečka nebyla ochotna dál snášet. Koptík má prý podle svědkových slov dlouhodobý problém s tvrdými drogami a jako většina závislých lidí jí lhal. „Jednou, že mu někdo něco hodil do kávy, podruhé zase vymyslel jinou výmluvu. Dokonce se stalo, že ho Hanka našla sedět doma na dojezdu a měl oči vyvrácené v sloup,“ popsal svědek.

PŘIVÁZANÝ K POSTELI

Nejhorší noční můru si ale herečka prožila 8. září, kdy našla přítele v pasáži u svého bytu sjetého drogou tak, jak ho doposud nezažila. Měl těžké halucinace a křičel, že ho chce zabít, a pak utekl. Nakonec ho za pomoci jeho rodičů a policie našla na psychiatrii přivázaného k posteli jako zvíře.

 

Pro herečku to byla poslední kapka a oznámila to i jeho rodičům. Přesto stále myslela na jeho dobro a chtěla, aby nastoupil do psychiatrické léčebny v Havlíčkově Brodě. Koptíkovi ovšem nebylo pomoci. Léčení na místě odmítl, ačkoli mu lékaři jasně řekli, že si vzal tak silnou dávku, že má poškozený mozek! A tím Gregorovou nadobro ztratil.

PLAKAL JAKO MALÝ

Celá situace měla eskalovat během jejich dvouletého vztahu hned několikrát. „Vždy, když došlo na rozchod, byl to právě pan Koptík, kdo plakal jako malý, prosil o další šanci a tvrdil, jak bez ní nemůže žít. Když ho odmítla, vyhrožoval jí kdečím,“ dodal hereččin důvěrník s tím, že Gregorová milovala ten pocit, když přišla domů a nebyla po letech samoty opuštěná. Na druhou stranu dokonce prý stále věří tomu, že ji Koptík opravdu miloval.

VIDEO: Hana Gregorová skončila v nemocnici! Kolaps!

Video
délka: 00:56

Hana Gregorová skončila v nemocnici! Kolaps! FTV Prima

Fotogalerie
24 fotografií