Jako by neměla dost problémů v osobním a pracovním životě, teď se ke všemu přidružily i zdravotní potíže. Gregorová kvůli nim musela být dokonce hospitalizována. „Zkolabovala jsem a odvezli mě do nemocnice," napsala Blesku sama herečka.

Podle informací primáckého TopStaru zhroucení předcházela doba, kdy na tom Hanka nebyla zdravotně nejlépe. „Herečka je už dva měsíce, poté co rázně ukončila vztah se svým přítelem kvůli drogové eskapádě, pod neustálým tlakem. Snaží se ji kontaktovat nepřímo přes SMS nebo přímo před jejím domem i bytem,“ cituje zdroj z blízkého okolí vdovy po Brzobohatém.

Její bývalý partner Ondřej Koptík (34) ostatně sám zveřejnil některé zprávy, kterými ji bombarduje a tímto způsobem ji pronásleduje.

Kromě toho se navíc nyní musela rozloučit i s milovaným divadlem, které sama kdysi založila a budovala ho pro manžela. Čtrnáct let pak stála v jeho čele, ovšem pak se rozhodla, že štafetu předá někomu jinému a sama už bude na scéně pouze hrát. Jenže nové vedení s ní nakonec rozvázalo spolupráci. „Dohodly jsme se s paní Gregorovu, že nebude členkou Divadla Radka Brzobohatého, a z toho logicky vyplývá, že přestává působit v našich divadelních inscenacích,“ sdělila Blesku nová principálka Romana Goščíková (32).

VIDEO:  Hana Gregorová skončila v nemocnici, zkolabovala.

Video
délka: 00:56
360p

Hana Gregorová skončila v nemocnici! Kolaps! FTV Prima

 

Fotogalerie
47 fotografií