Koptíka už zřejmě nezastaví nic. Poplival Gregorovou jako milenku, jako ženu, jako matku i jako šéfku Divadla Radka Brzobohatého, a snaží se jí rozvrátit veškeré rodinné i profesní vztahy tím, že ji popisuje jako intrikánku. S gustem rozkrývá jak a koho údajně pomlouvá, co kde komu provedla a jak se zbavuje svých přátel a zaměstnanců. Teď se jí snaží přišít i další vroubek - drogy, které použila jako údajnou záminku k jejich rozchodu!

Na svém Facebooku Koptík zveřejnil video ze zahrady Gregorové, které ukazuje záhon s rostlinami připomínající konopí. Ve statusu pak tvrdí, že se jedná o záběry ze zahrady Gregorové. "Říčany, HG dům mojí největší zahradnice a testovačky z lásky. Co to tam máš, zlato? Jinak údajně podle zpráv, co dostávám, ti nedělá problém ani Kolumbie. Obrázek o drogách v rodině si udělejte už sami, k tomu mě nepotřebujete," píše Koptík.

Dlužno dodat, že v předchozím výlevu tvrdil, že o zahradu Hany Gregorové se staral právě on, tudíž, i pokud by se jednalo o konopí na výrobu marihuany, klidně je tam Gregorové mohl zasadit on sám...

Video
délka: 01:35.72

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
44 fotografií