Terčem neuvěřitelných Ondřejových výlevů už se v minulosti stala řada známých osobností, které prý měla Hana Gregorová skrytě pomlouvat. Teď se muž, který užívá drogy a své problémy řeší i s psychiatrem, opřel i do syna své bývalé partnerky.

Herec a muzikant Ondřej Gregor Brzobohatý (34) se měl podle Koptíka před časem pohádat se Sagvanem Tofim (53). Jablkem sváru mezi nimi měl být úspěšný muzikál Čas růží, jenž vznikl podle původního scénáře právě hvězdy filmu Kamarád do deště.

VIDEO: Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost!

Video
délka: 01:35

Koptík o důvodu rozchodu s Hanou Gregorovou: Drogová závislost! David Turek, Lukáš Červený

„Mám jednu pikantní story Ondra B je na pevnosti Boyard a je tam i Sagvan Tofi a jeho tým má pokřik něco jako heja Gregor, což Ondru na**re,“ rozjíždí se ve svém statusu exmilenec Gregorové a dokonce v příjmení Tofiho napíše chybně dvě f.

„A protože chce Sagvan po Ondrovi B, aby neříkal Karlovi Gottovi, že muzikál Čas růží stojí za prd, Ondra B zavolá Karlovi G a řekne mu, co si myslí,“ šokuje svým tvrzením Koptík, který tím naznačuje, že měl Brzobohatý představení kritizovat.

„Poté slyším v telefonu HG, jak Ondra jen říká, že to Karel ví, ale že už to asi moc neslyší. Muzikál se koná, ale žádná sláva,“ doplňuje na Facebooku Ondřej. Není ale jasné, co přesně myslí, když říká, že Gott neslyší. Může to znamenat, že Gotta žádná kritika muzikálu, v němž se objevují jeho písničky, nezajímá. Také by ale mohl naznačovat, že Slavík ztrácí sluch. V takovém případě by si měl dát pozor na davy jeho fanoušků, kteří by s tímto jistě nesouhlasili.

Ať tak či tak, jeho slova jasně popřel jeden z aktérů údajného sporu. „K těmto blábolům se nebudu vyjadřovat. S Ondrou Brzobohatým jsem o muzikálu Čas růží nikdy nemluvil," uvedl pro Blesk.cz autor Času růží Sagvan Tofi a dál už věc nechtěl komentovat. Syn Hany Gregorové a Radka Brzobohatého (†79) již dříve řekl, že se ke Koptíkovi nemá potřebu nikterak vyjadřovat.

VIDEO: Ondřej Koptík: Gregorová se spikla s mojí exmanželkou

Video
délka: 03:44

Ondřej Koptík: Gregorová se spikla s mojí exmanželkou David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
84 fotografií