Gregorová byla ještě donedávna ředitelkou pražského Divadla Radka Brzobohatého, než otěže předala dál a zůstala zde už jen herečkou. Podle Ondřeje Koptíka tam vládla železnou rukou. V dalším z řady dlouhých a zmatených statusů ji totiž muž obviňuje, že se ke svým kolegům nechovala vždy korektně.

„Vrátím se trochu do divadla RB. Svoje představení zde hraje Světlana Nálepková, a to Edith Piaf. Představení je dobré, bohužel se HG rozhoduje o jeho ukončení. Zde opět začíná kolotoč jejích intrik, zjišťuje, kdy Světlana odjíždí na zájezd a v tichu vyčkává,“ líčí Ondřej, o němž je ale známo, že má problémy s drogami.

VIDEO: Koptík (34) o tom, jak ho Gregorová (65) vykopla: Kufry mu poslala kurýrem!

Video
délka: 01:27.36

Koptík (34) o tom, jak ho Gregorová (65) vykopla: Kufry mu poslala kurýrem! David Turek, Lukáš Červený

„Nejhorší je asi fakt, že o tom ví 14 dní dopředu a normálně si povídají jako kamarádky, ale ona ví, že ji vyhodí, hrozný hnus! Myslíte, že jí to řekne do očí? Ani náhodou! Světlana odjíždí na zájezd, a protože má sebou všechny věci, což se HG hodí, jen jí napíše, jak je jejím zvykem bezpáteřního člověka, SMS o konci představení. Opět je spokojená, jak to zařídila, seděl jsem bohužel hned vedle ní,“ tvrdí Koptík.

Ačkoliv se v minulosti jeho příběhy ukázaly často jako fabulace, sama herečka tuto verzi v podstatě potvrdila. „Já jsem deset let hrála Edith Piaf. Všechna představení se těšila velké přízni diváků a byla velmi úspěšná. Já jsem hrála do dubna, všechna představení už byla dopředu vyprodaná, mezitím se v divadle udály věci s prodejem a neprodejem, a byla tam taková zvláštní atmosféra uměle vytvořeného strachu,“ vyprávěla Nálepková pro Blesk.cz.

K vyhazovu mělo podle ní dojít zrovna v době, kdy představení hrála na Moravě. „Ráno, když jsem se probudila, tak jsem našla od Hany Gregorové esemesku, že hra Edith Piaf končí. Měli jsme to hrát až do června. Jako důvod uvedla, že kvůli špatné prodejnosti. A to byla blbost, věděla jsem od prodejců, že se to prodává dobře,“ líčí Světlana.

„Byla jsem v šoku. Do očí mi to nikdy neřekla a já už jsem se s ní od té doby nikdy neviděla. Bylo mi to ale líto, nerozuměla jsem tomu,“ popsala své zklamání herečka. „Nikdy jsem se jí pak už na to ani nechtěla zeptat, nejsem konfliktní člověk, ale jak je dnes vidět – karma pracuje. Těm lidem se to vrátí samo, aniž by ten druhý musel něco dělat,“ dodala k události, která ji dlouho mrzela. Radost jí pak udělalo divadlo U hasičů, které hře Edit Piaf nabídlo útočiště.

U této kauzy se ale Koptík nezastavuje. Podle něj se totiž vdova po Radku Brzobohatém (†79) podobně zachovala i k dalším lidem. „Napíšu vám malý seznam, kdo to schytal podobně. Pavla Procházková-ex tajemnice, Karel Bednář-mohla se ho zastat při prodeji divadla, ani omylem a to s ní tyto lidé byli od začátku. Dál Miroslav Nosek, ten jí aspoň poslal někam. Petr Semerád, člověk, co ho udělala, vychovala a odkopla. Pořád dokola stejné svinstvo!“

Dále ve výčtu zmiňuje i řadu herců, například Dagmar Čárovou, Pavlínu Mourkovou, Vojtu Hájka či hlavní hvězdu Krysaře Přemysla Pánka. „Petr Oliva musel jít kvůli pití,“ hází Ondřej dál špínu na bývalou partnerku a její kolegy a nezapomíná jmenovat ani Romanu Goščíkovou, která vedení scény převzala po Gregorové.

VIDEO: Ondřej Koptík: Za sex s Hankou bych dal život! A jak to bylo s drogami?

Video
délka: 04:52.50

Ondřej Koptík: Za sex s Hankou bych dal život! A jak to bylo s drogami? David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
71 fotografií